Markt 58

Centrum-Oud, Roosendaal

€ 650.000
Buurt Centrum-Oud, RoosendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 592m²
303% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het centrum van Roosendaal

Deze tussenwoning aan de Markt is met 592 m² woonoppervlak een echte blikvanger. Het bouwjaar 1954 geeft de woning karakter, terwijl energielabel D aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van energiezuinigheid. De vraagprijs van €650.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Roosendaal, maar de enorme oppervlakte is uitzonderlijk.

De buurt Centrum-Oud

De woning staat in buurt Centrum-Oud, een levendig deel van Roosendaal met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt ruim 3600 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met zowel jonge als oudere bewoners.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 779 meter of Albert Heijn op 905 meter. Basisschool KPO Basisschool Jeroen Bosch zit om de hoek op 399 meter, en ook de Gertrudis-school voor voortgezet onderwijs is dichtbij. De gemeente Roosendaal biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Online Bedrijfsmakelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 1.098
Woonoppervlakte592m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar1954
EnergielabelD
BuurtCentrum-Oud
WijkCentrum
GemeenteRoosendaal

Locatie

Markt 58, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Oud

Inwoners3.655
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Oud

Woningvoorraad2.157
Gem. WOZ-waarde€ 229.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Rembrandtgalerij 103-109
779m
Aldi
Boulevard 118A
817m
Jumbo
Van Beethovenlaan 7
870m

Scholen

33 binnen 5 km

KPO Basisschool Jeroen Bosch
Basisonderwijs · 306 leerlingen
399m
Gertrudis
Voortgezet onderwijs · 460 leerlingen
430m
Openbare Basisschool De Singel
Basisonderwijs · 206 leerlingen
529m

Veelgestelde vragen

Over Markt 58, Roosendaal

Welk energielabel heeft Markt 58?

De woning aan Markt 58 in Roosendaal heeft energielabel D.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€338.863) en ook boven de maximale vraagprijs van andere koopwoningen (€519.500). De woning is echter met 592 m² uitzonderlijk groot, wat de hoge prijs deels verklaart. Of het een realistische prijs is, hangt af van de staat van de woning en de bereidheid van kopers om voor de extra ruimte te betalen.

Hoe zuinig is energielabel D?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1954. In de buurt heeft 25% van de koopwoningen label A, 37,5% label B en 25% label C, dus het meeste aanbod scoort beter. Label D betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een zuiniger label, maar het is niet het slechtste label.