Oude Heerweg 63
Velden-West, Venlo
Een tussenwoning in Velden-West
Deze tussenwoning aan de Oude Heerweg 63 ligt in Velden-West, een buurt met ruim 1.700 inwoners en relatief veel 65-plussers. Met een vraagprijs van 335.000 euro en een woonoppervlakte van 111 vierkante meter volgens de makelaar, komt dat neer op 3.018 euro per vierkante meter. Vergeleken met andere tussenwoningen in Venlo is dat een marktconforme prijs.
De woning zelf
De woning is gebouwd in 1960 en heeft een energielabel F. Volgens de makelaar telt de woning vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer. De woonlagen zijn twee, en de inhoud is 437 kubieke meter. De woning heeft een achtertuin en is in volle eigendom. De makelaar noemt dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie, en een cv-ketel. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 129 vierkante meter, terwijl de makelaar 111 vierkante meter opgeeft.
Velden-West
Met 30 procent van de inwoners boven de 65 jaar is dit een buurt waar ouderen een duidelijke plek hebben. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97; een van hen zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". De buurt Velden-West kent 61 misdrijven per jaar, wat neerkomt op een laag aantal voor dit type buurt.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Albert Heijn ligt op 417 meter, om de hoek dus, en de huisartsenpraktijk Maasduinen op 270 meter. Basisschool De Startbaan is op 585 meter, en de apotheek St. Andreas op 497 meter. De bushalte Velden, Markt is op 468 meter en wordt bediend door lijnen 83, 383 en 683. Het treinstation Blerick ligt op 5,2 kilometer. De gemeente Venlo heeft verder een ziekenhuis op 6,8 kilometer. Wat betreft risico-indicaties: de geluidsbelasting door wegverkeer is 42 dB Lden en door spoorweglawaai 22 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, omdat de woning vóór 1970 is gebouwd en het postcodegebied voor 100 procent uit panden van vóór 1970 bestaat. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050, terwijl wateroverlast bij hevige regen laag is. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Ovida makelaars Venlo op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Oude Heerweg 63, Velden
Wat is de vraagprijs van deze woning?
De vraagprijs is 335.000 euro. Met een woonoppervlakte van 111 vierkante meter volgens de makelaar, komt dat neer op 3.018 euro per vierkante meter. De BAG-registratie geeft een groter oppervlak van 129 vierkante meter, maar de prijs per vierkante meter is gebaseerd op de makelaar-opgave.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
Volgens de makelaar heeft de woning vijf kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer. De woning telt twee woonlagen en heeft een inhoud van 437 kubieke meter. Er is een achtertuin aanwezig.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is F. Dat is een laag label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De makelaar noemt wel dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie, maar dat zegt niets over de daadwerkelijke energieprestatie van de woning.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is gemiddeld. Dat is een indicatie op gebiedsniveau, niet een inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1960, vóór 1970, en in dit postcodegebied is 100 procent van de panden vóór 1970 gebouwd.
Hoe is het overstromingsrisico in deze buurt?
Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De Albert Heijn ligt op 417 meter, de huisartsenpraktijk Maasduinen op 270 meter, en basisschool De Startbaan op 585 meter. De apotheek St. Andreas is op 497 meter. De bushalte Velden, Markt is op 468 meter en wordt bediend door lijnen 83, 383 en 683.
Hoe is de buurt Velden-West?
Velden-West heeft ruim 1.700 inwoners, waarvan 30 procent 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd."





