Tussenwoning te huur: Van Warmondlaan 30, Wassenaar
Verkocht onder voorbehoud
HurenWassenaarTussenwoningenVan Warmondlaan 30

Van Warmondlaan 30

Zijlwatering en haven, Wassenaar

€ 2.230 p.m.
Buurt Zijlwatering en haven, WassenaarBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 135m²
108% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Wassenaar

Deze tussenwoning aan de Van Warmondlaan ademt rust en ruimte. Met 135 m² woonoppervlak en een energielabel B is het een comfortabele plek. De huurprijs van €2.230 is aan de hoge kant, maar dat past bij de royale oppervlakte. Kijk je naar andere tussenwoningen in Wassenaar, dan zie je dat dit een flinke woning is.

Buurt Zijlwatering en haven

De buurt Zijlwatering en haven scoort een 8,71 uit 5 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik woon hier HEERLIJK!!!!" en noemt het "gewoon ouderwets gezellig!!!!!" Een ander vult aan: "Allemaal gewone mensen die voor elkaar wat overhebben als het nodig is!!!!!" De buurt telt 4.670 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek (415 m). Ook de Albert Heijn (679 m) en Aldi (685 m) zijn dichtbij. Basisschool Sint Jozef zit op 358 m, en het S. Adelbert College op 990 m. De gemeente Wassenaar biedt verder een park op 200 m en een restaurant op 600 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.230 p.m.
Prijs per m²€ 17 p.m.
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte234m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtZijlwatering en haven
WijkNoordoostelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Van Warmondlaan 30, Wassenaar

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 5 bewoners

9.1
A.Groeneveld
20-09-2025
Ik woon hier HEERLIJK!!!!

Gewoon ouderwets gezellig!!!!!

9.4
A.Groeneveld
03-08-2025
Ik woon hier HEERLIJK!!!!

met ziekte of als je iets nodig hebt helpen wij allemaal elkaar!!!! En dat is heel fijn!!!!!!

9.0
A.Groeneveld
04-09-2024
Ik woon hier HEERLIJK!!!!

Allemaal gewone mensen die voor elkaar wat overhebben als het nodig is!!!!!

7.3
Karin Rooijakkers
20-07-2024
Mooi groen

Gezellig aardige mensen mooi groen

8.8
adriana groeneveld
18-10-2023
hardstikke goed.

hier wonen nog ECHTE mensen en gaan gewoon met elkaar om. Ik woon een hoog en als iemand ziek is of zo helpen wij elkaar ongeacht wat ,wij zijn tenslotte allemaal gewoon mens!!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zijlwatering en haven

Inwoners4.670
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Zijlwatering en haven

Woningvoorraad2.225
Gem. WOZ-waarde€ 397.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen59%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Dirk
Starrenburglaan 47
415m
Albert Heijn
Stadhoudersplein 4
679m
Aldi
Hofcampweg 57
685m

Scholen

41 binnen 5 km

Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 216 leerlingen
358m
S. Adelbert College
Voortgezet onderwijs · 967 leerlingen
990m
Vereniging Nutsschool Wassenaar
Basisonderwijs · 239 leerlingen
1025m

Veelgestelde vragen

Over Van Warmondlaan 30, Wassenaar

Welk energielabel heeft Van Warmondlaan 30?

De woning aan Van Warmondlaan 30 in Wassenaar heeft energielabel B.

Is €2.230 huur per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

De huurprijs ligt 140% boven het buurtgemiddelde van €928, maar dat komt doordat deze woning met 135 m² veel groter is dan het gemiddelde (65 m²). De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar voor een royale tussenwoning in Wassenaar is dit marktconform.

Hoe is de buurt Zijlwatering en haven om in te wonen?

De buurt krijgt een 8,71 van bewoners. Ze waarderen de gezelligheid en onderlinge hulp. Het is een rustige wijk met veel groen, vlak bij het centrum van Wassenaar. De bevolking is gemengd: gezinnen, ouderen en alleenstaanden.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Sint Jozef (358 m) en Vereniging Nutsschool Wassenaar (1025 m). Voor voortgezet onderwijs is het S. Adelbert College op 990 m een optie.

Wat is de dichtstbijzijnde supermarkt?

De Dirk zit op 415 m, om de hoek. Ook de Albert Heijn (679 m) en Aldi (685 m) zijn dichtbij. Voor biologische producten is Ekoplaza op 1062 m.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De huurprijs van €2.230 gedeeld door 135 m² komt neer op ongeveer €16,52 per m². Dat is iets hoger dan het buurtgemiddelde van €14,61 per m², maar de woning is ook bovengemiddeld groot.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 4,1 km afstand, dus dat is niet vlakbij.

Vesteda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.