Tussenwoning te koop: Waldeck Pyrmontkade 418, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenWaldeck Pyrmontkade 418

Waldeck Pyrmontkade 418

Zeeheldenkwartier, Den Haag

€ 625.000
Buurt Zeeheldenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 275m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Waldeck Pyrmontkade 418

Deze tussenwoning uit 1994 in het Zeeheldenkwartier heeft een fijne, lichte indeling. Met 102 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een prettig thuis. De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Den Haag.

Zeeheldenkwartier

Het Zeeheldenkwartier is een levendige, stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Een bewoner zegt: 'Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend.' Een ander noemt het 'gezellig aan één kant, minder aan de andere kant.' De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Bekijk ook de buurt Zeeheldenkwartier.

Leven in de straat

Om de hoek vind je Albert Heijn en Coop voor de dagelijkse boodschappen. Twee straten verder ligt een kinderdagverblijf. Basisscholen en voortgezet onderwijs zijn op tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder parken en restaurants dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 6.127
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte80m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtZeeheldenkwartier
WijkZeeheldenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Waldeck Pyrmontkade 418, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

6.8
Elsa
28-08-2025
Kan beter

Redelijk

7.6
Yas
25-04-2025
Van iedereen

Veel diversiteit, jammergenoeg weleens criminaliteit, Mooie buurt waar op het moment veel in opbouw is, het lijkt veelbelovend

7.6
Wende
25-12-2024
Gezellig aan één kant, minder aan de andere kant.

Best goed, ik woon er pas net dus heb nog niet heel veel ervaringen.

8.8
Zoe
01-09-2024
Creatieve luxe

Sommige mensen echt iit de hoogte, maar ook heel veel creatieve mensen die gezellig zijn. Veel matuur in de buurt en een goeie basis

8.6
Bram van Eersel
26-02-2023
Leukste buurt van Den Haag

Gezellige buurt vlakbij het centrum, met veel leuke restaurantjes en cafés. Daarnaast veilig en ontzettend mooi met klassieke gevels. Simply the best!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Inwoners12.775
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeeheldenkwartier

Woningvoorraad6.752
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

85 binnen 5 km

Albert Heijn
Elandstraat 160
275m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
314m
Albert Heijn
Conradkade 67
503m

Scholen

8 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3647m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4398m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4455m

Veelgestelde vragen

Over Waldeck Pyrmontkade 418, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Waldeck Pyrmontkade 418?

De woning aan Waldeck Pyrmontkade 418 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€544.029) en is marktconform voor een tussenwoning van 102 m² in het Zeeheldenkwartier. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €6.752, wat neerkomt op €688.704 voor deze oppervlakte, maar de vraagprijs is lager. Het is een reële prijs gezien de staat en locatie.

Hoe is de buurt Zeeheldenkwartier om in te wonen?

Het Zeeheldenkwartier is een stedelijke buurt met veel voorzieningen dichtbij. Bewoners waarderen de diversiteit en de levendigheid, al wordt er ook criminaliteit genoemd. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,87 uit 5 reviews. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, en de buurt is goed bereikbaar met openbaar vervoer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. In de buurt heeft 25,5% van de woningen label A en 6,4% label B, dus deze woning scoort bovengemiddeld.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 275 meter en Coop op 314 meter. Ook zijn er basisscholen en voortgezet onderwijs binnen 1 km, zoals De Parachute (3,6 km) en het Sint-Maartenscollege (4,5 km). Een kinderdagverblijf zit op 400 meter.

Hoe veilig is het Zeeheldenkwartier?

In de buurt zijn 749 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijke wijk. Bewoners noemen in reviews 'jammergenoeg weleens criminaliteit'. Het is een levendige buurt met veel voorzieningen, maar het is goed om je bewust te zijn van de veiligheidssituatie.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?