Bolwerk 74
Kern Sas van Gent, Terneuzen
Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Sas van Gent
Aan de Bolwerk in Sas van Gent staat deze twee-onder-één-kapwoning uit 1999. Met een woonoppervlakte van 132 vierkante meter volgens de BAG-registratie en 102 vierkante meter volgens de makelaar, biedt de woning ruimte genoeg. De vraagprijs van 345.000 euro ligt boven het gemiddelde van de twee onder een kapwoningen in Terneuzen, maar de woning is wel fors groter dan het gemiddelde in de buurt. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar niet onredelijk.
Indeling en kenmerken
De woning heeft vijf kamers, waaronder vier slaapkamers en één badkamer, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 449 kubieke meter. Rondom zit een tuin: achter, voor en opzij, met de achtertuin op het noordwesten bereikbaar via het achterom. Er is een aangebouwde stenen garage. De woning is volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het energielabel is B, een zuinig label. Het is volle eigendom.
Kern Sas van Gent
Met ruim 3.500 inwoners is Kern Sas van Gent een compacte dorpskern. Ongeveer een kwart van de inwoners is 65 jaar of ouder, en bijna de helft van de huishoudens bestaat uit één persoon. Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0; een van hen noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander waardeert dat "buren voor elkaar klaarstaan" en het "veilig wonen en veel groen". Het aantal misdrijven in de buurt is 105 per jaar.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 452 meter of Lidl op 538 meter, allebei om de hoek. Basisschool De Statie zit op 349 meter, en de huisartsenpraktijk in Sas van Gent op 277 meter. De dichtstbijzijnde apotheek is in Axel, op 9 kilometer. Buslijnen 511, 513 en 606 stoppen op 103 meter bij halte Suikerplein. Het treinstation ligt op 37,8 kilometer, in de gemeente Terneuzen zelf is er geen station.
Risico-indicaties op adresniveau
Op dit adres zijn openbare risicogegevens beschikbaar. De geluidsbelasting door wegverkeer is 57 dB Lden, boven de geluidsnorm, en door industrie 48 dB Lden, onder de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, met een bodem van klei die gevoelig is voor zetting. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en ook wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bron
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kuub Makelaars Zeeuws Vlaanderen op Funda aangeboden.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Bolwerk 74, Sas Van Gent
Wat is de vraagprijs van deze woning en hoe verhoudt die zich tot de buurt?
De vraagprijs is 345.000 euro. In de buurt ligt de gemiddelde vraagprijs op 323.959 euro en de mediaan op 329.500 euro. Deze woning is dus duurder dan het gemiddelde, maar ook groter: 132 vierkante meter woonoppervlak volgens de BAG, tegenover gemiddeld 117 vierkante meter in de buurt. De prijs per vierkante meter is 3.382 euro, boven het buurtgemiddelde van 3.021 euro.
Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft vier slaapkamers en in totaal vijf kamers, verdeeld over drie woonlagen. Er is één badkamer. De inhoud is 449 kubieke meter. Verder is er een aangebouwde stenen garage en een tuin rondom, met de achtertuin op het noordwesten bereikbaar via het achterom.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is B, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd en heeft een cv-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar het is een gunstig uitgangspunt voor je energierekening.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De bodem bestaat uit klei, die gevoelig is voor zetting. Daarnaast is het een KCAF-aandachtsgebied: 71% van de panden in dit postcodegebied is gebouwd vóór 1970. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?
Ja, Albert Heijn zit op 452 meter en Lidl op 538 meter, allebei op loopafstand. Basisschool De Statie is op 349 meter. De huisartsenpraktijk in Sas van Gent zit op 277 meter. De dichtstbijzijnde apotheek is in Axel, op 9 kilometer, en het ziekenhuis De Honte in Terneuzen op 9,9 kilometer.
Hoe is het openbaar vervoer vanaf deze woning?
Op 103 meter zit bushalte Sas van Gent, Suikerplein, waar buslijnen 511, 513 en 606 stoppen. Ook halte Sas van Gent, Bolwerk is dichtbij, op 294 meter, met dezelfde lijnen. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 37,8 kilometer, dus voor treinreizen ben je aangewezen op een station verder weg.
Wat vinden bewoners van de omgeving?
Bewoners van de gemeente Terneuzen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,03, op basis van 21 beoordelingen. Een bewoner noemt het "een perfecte woonomgeving", een ander zegt: "Buren staan voor elkaar klaar. Veilig wonen en veel groen". Wel wordt opgemerkt dat er geen supermarkt meer in het dorp is, een groot gemis. Deze reviews gaan over de gemeente, niet specifiek over deze buurt.
Is er een tuin bij deze woning?
Ja, er is een achtertuin, voortuin en zijtuin. De achtertuin ligt op het noordwesten en is bereikbaar via het achterom. Daarnaast is er een aangebouwde stenen garage. De woning staat aan een rustige weg in een woonwijk.





