Dekenstraat 3

Molenwijk (zuid), Loon op Zand

€ 479.000
Buurt Molenwijk (zuid), Loon Op ZandBuurt
Sinds 9 dagen te koop
Woningen staan ± 58 dagen te koop in deze buurt
AI-samenvatting

Een twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1993 staat in de Molenwijk (zuid), een buurt met ruim 1.300 inwoners waar veel 65-plussers wonen. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor je geen uitspraak kunt doen over de energiezuinigheid. Met een vraagprijs van €479.000 ligt de prijs 31% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €693.875, wat als scherp wordt beoordeeld. Ter vergelijking: twee onder een kapwoningen in Loon op Zand hebben gemiddeld een groter woonoppervlak.

De woning zelf

De woning heeft een woonoppervlak van 117 m² en een perceel van 177 m², volgens de BAG-registratie. De makelaar heeft geen extra kenmerken gepubliceerd, zoals het aantal kamers of de aanwezigheid van een tuin. Het bouwjaar is 1993, maar daar kun je geen conclusies aan verbinden over de staat van het onderhoud.

Molenwijk (zuid)

Met ruim 1.300 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de gemeente Loon op Zand geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,9, op basis van zes beoordelingen. Een bewoner zegt: "gezellide buurt", een ander noemt het "Gezond goede mensen, Woon er graag altijd n goede dag en n praatje". De buurt Molenwijk (zuid) heeft een woningvoorraad van 611 woningen, waarvan 63% koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij PLUS, op ongeveer 900 meter afstand. Basisschool De Vlinderboom en Basisschool De Blokkendoos liggen beide op een paar honderd meter lopen. De huisartspraktijk Kools & Van Liempd en Boots Apotheek Venloon zitten op ongeveer 700 meter. Buslijn 136 stopt bij de halte Loon op Zand, Ecliptica op 360 meter. Het dichtstbijzijnde treinstation is Tilburg Universiteit, op 6,7 kilometer. Wel zijn er openbare risicodata op adresniveau, die indicaties op gebiedsniveau geven en geen inspectie van deze specifieke woning. De geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het overstromingsrisico is laag, maar wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld ingeschat.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jurgens Makelaardij B.V. op Vastgoed Nederland.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds6 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 479.000
Prijs per m²€ 4.094
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 468.000

Energie

EnergielabelA
IsolatieDakisolatie, vloerisolatie, muurisolatie, dubbel glas
VerwarmingC.v.-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte123 m²
ObjectoppervlakteKadaster117 m²
Perceeloppervlakte177 m²
Inhoud463 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers7
Slaapkamers4
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning
Bouwjaar1993
Type omgevingAan rustige weg, in woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin (70 m²)
Ligging tuinWest
BalkonBalkon aanwezig
GarageInpandig
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Dekenstraat 3, Loon Op Zand

Waarom ligt de vraagprijs zo laag ten opzichte van de buurt?

De vraagprijs van €479.000 ligt 31% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €693.875. Dat is een opvallend verschil, maar het zegt niet automatisch iets over de kwaliteit van de woning. Het woonoppervlak van 117 m² is wel 33% kleiner dan het buurtgemiddelde van 174 m². De prijs per vierkante meter is met €4.094 juist iets hoger dan het buurtgemiddelde van €4.022.

Wat is de indeling van de woning?

De makelaar heeft geen details over de indeling gepubliceerd, zoals het aantal kamers, slaapkamers of badkamers. Het woonoppervlak is 117 m² volgens de BAG-registratie, op een perceel van 177 m². Meer specifieke informatie over de indeling staat niet in de advertentie.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het overstromingsrisico is zowel nu als in 2050 laag. Wateroverlast bij hevige regen is wel verhoogd, en hittestress wordt in 2050 gemiddeld ingeschat.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De PLUS-supermarkt ligt op ongeveer 900 meter afstand. Basisschool De Vlinderboom en Basisschool De Blokkendoos zitten op een paar honderd meter. De huisartspraktijk Kools & Van Liempd en Boots Apotheek Venloon zijn beide op ongeveer 700 meter. Buslijn 136 stopt bij de halte Loon op Zand, Ecliptica op 360 meter. Het treinstation Tilburg Universiteit ligt op 6,7 kilometer.

Hoe is de buurt Molenwijk (zuid) om in te wonen?

De buurt heeft ruim 1.300 inwoners, waarvan 29% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Loon op Zand geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,9, op basis van zes beoordelingen. Een bewoner noemt het "gezellide buurt", een ander zegt "Woon er graag altijd n goede dag en n praatje". De woningvoorraad bestaat voor 63% uit koopwoningen.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De makelaar heeft geen woningdetails gepubliceerd, zoals het energielabel, het aantal kamers of de aanwezigheid van een tuin. Het adres zelf is wel volledig, dus locatie- en buurtgegevens kloppen. Meer specifieke informatie over de woning staat niet in de advertentie.