Twee-onder-één-kap te koop: Kamille 8, Kerkdriel

Kamille 8

Kerkdriel, Maasdriel

€ 895.000
Buurt Kerkdriel, KerkdrielBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 265m²
265m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Kerkdriel

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Kamille staat in een rustige straat in Kerkdriel. Met 265 m² woonoppervlak en een perceel van 573 m² is er volop ruimte. De woning uit 1998 is goed onderhouden en voelt ruim en licht. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijkbaar aanbod in de regio vind je bij twee onder een kapwoningen in Maasdriel.

Kerkdriel: dorpse sfeer

Kerkdriel is een dorp met bijna 7.000 inwoners, waar het rustig wonen is. Twee bewoners geven de buurt een 7,4. Een van hen zegt: "Altijd vrolijk wanneer je elkaar tegen komt." Een ander noemt het "leuk maar soms grimmig" vanwege hangjeugd en vuurwerk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (86%) en 61% is koop. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Meer over de omgeving lees je op de pagina over Kerkdriel.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl of Boon's Markt, beide op een paar minuten lopen. Ook een huisartsenpraktijk en een restaurant zitten om de hoek. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Basisschool Monseigneur Zwijsen of Basisschool De Meidoorn, allebei op loopafstand. Voor de middelbare school moet je wel een stukje rijden. De gemeente Maasdriel biedt een mix van dorpse rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jack van Kessel Jouw Makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 3.377
Woonoppervlakte265m²
Perceeloppervlakte573m²
Bouwjaar1998
BuurtKerkdriel
WijkKerkdriel
GemeenteMaasdriel

Locatie

Kamille 8, Kerkdriel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
Nick Versteeg
08-04-2025
Gemoedelijk

Altijd vrolijk wanneer je elkaar tegen komt

7.4
Luke
24-09-2024
Leuk maar soms grimmig

Over het algemeen aangezien ik de mensen hier ken is het erg leuk. Echter heb je ook veel gevaarlijke hangjeugd en veel illegaal vuurwerk want Kerkdriel soms best gevaarlijk maakt

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkdriel

Inwoners6.965
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
Gasthuisstraat 56
705m
Boon's Markt
Gasthuisstraat 21
758m
PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
2991m

Scholen

7 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Monseigneur Zwijsen
Basisonderwijs · 588 leerlingen
337m
Basisschool De Meidoorn
Basisonderwijs · 130 leerlingen
383m
Odradaschool
Basisonderwijs · 30 leerlingen
1661m

Veelgestelde vragen

Over Kamille 8, Kerkdriel

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Kerkdriel. Met 265 m² woonoppervlak en een perceel van 573 m² is het een royale woning. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de buurt Kerkdriel om in te wonen?

Kerkdriel is een dorp met een gemoedelijke sfeer. Bewoners waarderen de rust en de sociale contacten. Er zijn wel meldingen van overlast door hangjeugd en vuurwerk. De buurt heeft veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.