Twee-onder-één-kap te koop: Kerkstraat 12, Diessen

Kerkstraat 12

Diessen, Hilvarenbeek

€ 489.000
Buurt Diessen, DiessenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 174m²
35% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 331m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Diessen

Deze woning uit 1913 ademt historie, met een woonoppervlak van 174 m² dat ruim 35% groter is dan het buurtgemiddelde. De woning heeft energielabel C, wat duidt op een redelijk zuinige woning. Met een vraagprijs van €489.000 is deze woning marktconform geprijsd in vergelijking met andere twee onder een kapwoningen in Hilvarenbeek.

Diessen

Diessen is een dorp met ruim 3000 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (90%). De buurt kent een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De sfeer is rustig en dorps, met voorzieningen op loopafstand. Bekijk ook de buurt Diessen voor meer informatie.

Leven in de straat

De Kerkstraat ligt in het hart van Diessen. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er basisscholen dichtbij: Kindcentrum Willibrordus opvang & onderwijs ligt op twee straten verder. Het dorp heeft een dorps karakter met een restaurant op loopafstand. De gemeente Hilvarenbeek biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vosters Onroerend Goed B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 2.810
Woonoppervlakte174m²
Perceeloppervlakte179m²
Bouwjaar1913
EnergielabelC
BuurtDiessen
WijkDiessen
GemeenteHilvarenbeek

Locatie

Kerkstraat 12, Diessen

Buurt statistieken

Gegevens uit Diessen

Inwoners3.015
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Diessen

Woningvoorraad1.365
Gem. WOZ-waarde€ 442.000
Koopwoningen80%
Huurwoningen20%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Julianastraat 42
331m
Aldi
Bloemenstraat 11
2543m
Jumbo
Hilverstraat 99
2655m

Scholen

8 binnen 5 km

Kindcentrum Willibrordus opvang & onderwijs
Basisonderwijs · 272 leerlingen
188m
Kindcentrum de Driehoek
Basisonderwijs · 260 leerlingen
2706m
Kindcentrum De Doelakkers
Basisonderwijs · 181 leerlingen
2757m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 12, Diessen

Welk energielabel heeft Kerkstraat 12?

De woning aan Kerkstraat 12 in Diessen heeft energielabel C.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €669.050 in de buurt, maar boven de mediaan van €450.000. De gemiddelde prijs per m² is €4.210, terwijl deze woning 174 m² groot is. De prijs is marktconform gezien de grotere oppervlakte en het energielabel C.

Hoe is de buurt Diessen om in te wonen?

Diessen is een rustig dorp met veel eengezinswoningen (90%) en een mix van gezinnen en ouderen. Het aantal misdrijven is laag (54 per jaar). Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 13,2 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus.