Twee-onder-één-kap te koop: Leeuwarderweg 48, Sneek

Leeuwarderweg 48

Omgeving Leeuwarderweg en bungalowpark, Súdwest-Fryslân

€ 598.500
Buurt Omgeving Leeuwarderweg en bungalowpark, SneekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Jumbo op 201m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
47% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning aan de Leeuwarderweg

Deze woning uit 1930 ademt sfeer en karakter, met een woonoppervlak van 175 m² en een perceel van 265 m². De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de exacte energiezuinigheid niet bekend is. Met een vraagprijs van € 598.500 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de ruime opzet en de centrale ligging in Sneek. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Súdwest-Fryslân.

De buurt Omgeving Leeuwarderweg en bungalowpark

De buurt rond de Leeuwarderweg is rustig en groen, met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65 jaar of ouder. Het is een gemengde wijk met zowel eengezinswoningen als appartementen. De buurt Omgeving Leeuwarderweg en bungalowpark heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (sterk stedelijk) en een omgevingsadressendichtheid van 2157. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

De Leeuwarderweg ligt vlak bij het centrum van Sneek. Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar IKC Bonifatius, dat twee straten verder ligt, of naar de Zwetteschool, op vijf minuten lopen. Het treinstation van Sneek is tien minuten lopen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder volop voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Struiksma Makelaars Sneek. De advertentie vermeldt geen energielabel, dus dat is een aandachtspunt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 598.500
Prijs per m²€ 3.420
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte265m²
Bouwjaar1930
BuurtOmgeving Leeuwarderweg en bungalowpark
WijkSneek
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

Leeuwarderweg 48, Sneek

Buurt statistieken

Gegevens uit Omgeving Leeuwarderweg en bungalowpark

Inwoners765
Mannen46%
Vrouwen55%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Normandiaplein 4
201m
Aldi
Normandiaplein 6
321m
Albert Heijn
Middelzeelaan 4
659m

Scholen

29 binnen 5 km

IKC Bonifatius (St. Bonifatiusschool)
Basisonderwijs · 354 leerlingen
150m
Zwetteschool
Basisonderwijs · 294 leerlingen
475m
IKC Juliana
Basisonderwijs · 201 leerlingen
645m

Veelgestelde vragen

Over Leeuwarderweg 48, Sneek

Is € 598.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 598.500 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1930 in Sneek. De woning heeft een flinke oppervlakte van 175 m² en een perceel van 265 m², wat de prijs deels verklaart. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de uiteindelijke verkoopopbrengst van vergelijkbare woningen in de buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven, dus het is onbekend of de woning zuinig is of niet. Je kunt hierover navraag doen bij de verkopende partij.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt aan de Leeuwarderweg in Sneek, op tien minuten lopen van het treinstation. De snelweg A7 is met de auto snel te bereiken. Boodschappen kun je doen bij de Jumbo op twee minuten lopen, en ook de Aldi en Albert Heijn zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. IKC Bonifatius ligt op twee straten verder (150 m), de Zwetteschool op vijf minuten lopen (475 m) en IKC Juliana op ongeveer 645 m. Voor voortgezet onderwijs is RSG Magister Alvinus op 736 m afstand.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1930, met een woonoppervlak van 175 m² en een perceel van 265 m². De woning heeft dus een ruime tuin en voldoende binnenruimte. Het energielabel is niet bekend.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Struiksma Makelaars Sneek heeft op de gebruikte platforms (Funda, Pararius, Huispedia) alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Dit kan betekenen dat het label nog niet is vastgesteld of dat de makelaar het niet heeft vermeld.