Twee-onder-één-kap te koop: Omloopseweg 4A, Rhoon

Omloopseweg 4A

Rhoon-Zuidoost, Albrandswaard

€ 1.100.000
Buurt Rhoon-Zuidoost, RhoonBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 266m²
266m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Rhoon

Deze ruime woning uit 2006 staat in een rustige buurt van Rhoon, met een woonoppervlak van 266 m² en een perceel van 479 m². Het energielabel A++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Albrandswaard voor vergelijkbaar aanbod.

Rhoon-Zuidoost

De buurt Rhoon-Zuidoost is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De meeste huizen zijn koopwoningen en er wonen relatief veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij MCD op een kleine kilometer afstand, of bij Albert Heijn op ruim een kilometer. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Don Bosco en Protestants Christelijke Basisschool Juliana, beide op loopafstand. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Albrandswaard biedt een landelijke omgeving met goede voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.100.000
Prijs per m²€ 4.135
Woonoppervlakte266m²
Perceeloppervlakte479m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA++
BuurtRhoon-Zuidoost
WijkRhoon-Zuid
GemeenteAlbrandswaard

Locatie

Omloopseweg 4A, Rhoon

Buurt statistieken

Gegevens uit Rhoon-Zuidoost

Inwoners1.705
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

22 binnen 5 km

MCD
Tsjaikovskistraat 3
1105m
Albert Heijn
Julianastraat 37
1327m
Albert Heijn
Hof van Portland 12
2442m

Scholen

68 binnen 5 km

Don Bosco
Basisonderwijs · 389 leerlingen
1252m
Protestants Christelijke Basisschool Juliana
Basisonderwijs · 403 leerlingen
1327m
Openbare Basisschool Rhoon
Basisonderwijs · 147 leerlingen
1624m

Veelgestelde vragen

Over Omloopseweg 4A, Rhoon

Welk energielabel heeft Omloopseweg 4A?

De woning aan Omloopseweg 4A in Rhoon heeft energielabel A++.

Is €1.100.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.100.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Rhoon. De woning is echter groot (266 m²) en heeft een energielabel A++, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbaar aanbod in de regio kan je helpen bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is de buurt Rhoon-Zuidoost om in te wonen?

Rhoon-Zuidoost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en koopwoningen. Er wonen veel gezinnen, en de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, maar voor uitgebreidere winkels of uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Wat zijn de energiekosten bij label A++?