Twee-onder-één-kap te koop: Spanker 17, Oude Wetering

Spanker 17

Burgemeesterswijk, Kaag en Braassem

€ 850.000
Buurt Burgemeesterswijk, Oude WeteringBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Oude Wetering

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Spanker 17 in Oude Wetering is pas in 2025 opgeleverd en ademt moderne luxe. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 260 m² is er ruimte voor een gezin. Het energielabel A+++ betekent dat je nauwelijks stookkosten hebt. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en nieuwbouwstatus. Vergelijk dit met andere twee onder een kapwoningen in Kaag en Braassem.

De Burgemeesterswijk

De woning ligt in de buurt Burgemeesterswijk, een rustige wijk in Roelofarendsveen. De buurt telt zo'n 995 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Het is een matig stedelijk gebied, met een omgevingsadressendichtheid van 1077.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen loop je naar de Dirk, die om de hoek zit. Ook de PLUS en Vomar zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar OBS Elckerlyc of Basisschool De Klimboom, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Kaag en Braassem biedt verder rust en ruimte, met parken en water in de buurt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Goedhart Makelaars en Taxateurs V.O.F. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 4.497
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte260m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtBurgemeesterswijk
WijkRoelofarendsveen
GemeenteKaag en Braassem

Locatie

Spanker 17, Oude Wetering

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgemeesterswijk

Inwoners995
Mannen44%
Vrouwen55%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Dirk
Meerkreuk 4
245m
PLUS
Noordplein 25
818m
Vomar
Centrumoever 2
926m

Scholen

9 binnen 5 km

OBS Elckerlyc
Basisonderwijs · 258 leerlingen
513m
Basisschool De Klimboom
Basisonderwijs · 227 leerlingen
596m
Rooms Katholiek Basisschool de Roelevaer
Basisonderwijs · 308 leerlingen
991m

Veelgestelde vragen

Over Spanker 17, Oude Wetering

Welk energielabel heeft Spanker 17?

De woning aan Spanker 17 in Oude Wetering heeft energielabel A+++.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus, het energielabel A+++ en de ruime oppervlakte van 189 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor iets lagere prijzen aangeboden, maar deze woning is pas opgeleverd en heeft een modern afwerkingsniveau.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Je kunt rekenen op een minimale energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Hoe is de buurt Burgemeesterswijk om in te wonen?

De Burgemeesterswijk is een rustige, matig stedelijke buurt met veel ouderen en gezinnen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.