Vrijstaande woning te koop: Broekstraat 41, Nederasselt
KopenHeumenVrijstaande woningenBroekstraat 41

Broekstraat 41

Verspreide huizen Nederasseltse Uiterwaarden, Heumen

€ 1.275.000
Buurt Verspreide huizen Nederasseltse Uiterwaarden, NederasseltBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 393m²
393m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Waal

Deze vrijstaande woning aan de Broekstraat in Nederasselt ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 393 m² en een perceel van maar liefst 13.000 m² is dit een buitenkans voor wie van privacy en natuur houdt. De woning uit 1994 heeft energielabel B en is te koop voor €1.275.000. Dat is een scherpe prijs voor een object van deze omvang, zeker in vergelijking met andere vrijstaande woningen in Heumen.

De buurt: Verspreide huizen Nederasseltse Uiterwaarden

De buurt is dunbevolkt met slechts 55 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 87, wat het een van de minst stedelijke gebieden van Nederland maakt. Het is een plek waar rust en natuur de boventoon voeren. De meeste woningen zijn koopwoningen (86%) en eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een buurt met veel ruimte, weinig buren en een hoge mate van privacy. Bekijk de buurt Verspreide huizen Nederasseltse Uiterwaarden voor meer details.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de omliggende dorpen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,8 km afstand of Nettorama op 2,0 km. Basisschool De Tandem is de dichtstbijzijnde school, op nog geen kilometer lopen. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Grave of Wijchen, op ruim 4 km. De Waal en de uiterwaarden liggen letterlijk om de hoek. De gemeente Heumen biedt een mooie mix van landelijk wonen met voorzieningen binnen handbereik.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Driessen Makelaardij op Funda en Driessen Makelaardij Wijchen.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.275.000
Prijs per m²€ 3.244
Woonoppervlakte393m²
Perceeloppervlakte13000m²
Bouwjaar1994
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Nederasseltse Uiterwaarden
WijkOverasselt
GemeenteHeumen

Locatie

Broekstraat 41, Nederasselt

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Nederasseltse Uiterwaarden

Inwoners55
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoofschestraat 2 8
1840m
Nettorama
Arnoud van Gelderweg 87
1967m
Jumbo
Essinklaan 72
2315m

Scholen

19 binnen 5 km

De Tandem
Basisonderwijs · 54 leerlingen
957m
Koninklijke Visio Onderwijs Grave
Speciaal onderwijs · 71 leerlingen
2058m
Basisschool Hartenaas
Basisonderwijs · 124 leerlingen
2155m

Veelgestelde vragen

Over Broekstraat 41, Nederasselt

Welk energielabel heeft Broekstraat 41?

De woning aan Broekstraat 41 in Nederasselt heeft energielabel B.

Is €1.275.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.275.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 393 m² met een perceel van 13.000 m² in deze regio. Het energielabel B en het bouwjaar 1994 zijn gunstig. Vergelijkbare objecten met zoveel grond zijn schaars, dus de prijs is aan de hoge kant maar gerechtvaardigd door de unieke combinatie van grootte en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied, op 6,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Openbaar vervoer is beperkt; een auto is hier eigenlijk onmisbaar.

Wat voor onderhoud vraagt een perceel van 13.000 m²?

Een perceel van deze omvang vraagt regelmatig onderhoud: gras maaien, hagen snoeien en bomen onderhouden. Reken op een paar uur per week in het groeiseizoen, of schakel een hovenier in. De woning zelf is uit 1994 en verkeert in goede staat, maar groot onderhoud zoals schilderwerk of dakonderhoud blijft nodig.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 1,8 km, de basisschool op 1,2 km en een restaurant op 1,5 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of bibliotheek moet je naar Nijmegen of Wijchen, op 10-15 minuten rijden.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt is zeer veilig: in de CBS-data staan slechts 2 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt. Het is een rustige, landelijke omgeving met weinig criminaliteit.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Exacte bedragen zijn niet te geven, maar label B is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1994.