Vrijstaande woning te koop: Bronkhorsterweg 17, Brummen
KopenBrummenVrijstaande woningenBronkhorsterweg 17

Bronkhorsterweg 17

Cortenoever, Brummen

€ 3.950.000
Buurt Cortenoever, BrummenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 676m²
676m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Bronkhorsterweg

Deze vrijstaande woning aan de Bronkhorsterweg 17 in Brummen ademt rust en ruimte. Met 676 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 40530 m² is dit een plek waar je echt tot jezelf komt. Het huis uit 1997 heeft energielabel B, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €4.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke aanbod van vrijstaande woningen in Brummen.

Buurt Cortenoever

Cortenoever is een rustige buurt met veel groen en ruimte. De buurt telt 230 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen elkaar vinden. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 220, wat betekent dat je hier echt de ruimte hebt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dekamarkt op 728 meter, Jumbo op 930 meter of Aldi op 1042 meter. Kinderen kunnen naar Dalton Kindcentrum het P@rk (1114 meter), De Ontdekking (1234 meter) of de Rooms Katholieke Basisschool St. Pancratius (1264 meter). Het treinstation ligt op 3,1 kilometer. De gemeente Brummen biedt een fijne mix van landelijke rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.950.000
Prijs per m²€ 5.843
Woonoppervlakte676m²
Perceeloppervlakte40530m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtCortenoever
WijkBrummen
GemeenteBrummen

Locatie

Bronkhorsterweg 17, Brummen

Buurt statistieken

Gegevens uit Cortenoever

Inwoners230
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Dekamarkt
Zutphensestraat 3 A
728m
Jumbo
Ambachtstraat 38
930m
Aldi
Arnhemsestraat 50
1042m

Scholen

10 binnen 5 km

Dalton Kindcentrum het P@rk
Basisonderwijs · 147 leerlingen
1114m
De Ontdekking
Basisonderwijs · 181 leerlingen
1234m
Rooms Katholieke Basisschool St. Pancratius
Basisonderwijs · 175 leerlingen
1264m

Veelgestelde vragen

Over Bronkhorsterweg 17, Brummen

Welk energielabel heeft Bronkhorsterweg 17?

De woning aan Bronkhorsterweg 17 in Brummen heeft energielabel B.

Is €4.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €4.500.000 is aan de hoge kant, maar gezien het unieke karakter van de woning, een vrijstaand huis met 676 m² woonoppervlak en een perceel van 40530 m², is het een prijs die past bij de schaarste van dergelijke objecten. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type aanbod.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation bevindt zich op 3,1 kilometer afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 728 meter, dus dagelijkse boodschappen zijn goed te doen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1997 met een woonoppervlak van 676 m² en een perceel van 40530 m². Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. De woning heeft geen specifieke vermelding van kamers of slaapkamers in de gegevens, maar gezien de oppervlakte is er veel ruimte.