Vrijstaande woning te koop: Rouvenenstraat 5, Duiven
16 uur geleden ontdekt
KopenDuivenVrijstaande woningenRouvenenstraat 5

Rouvenenstraat 5

Het Broek, Duiven

€ 2.850.000
Buurt Het Broek, DuivenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1089m²
1089m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in het groen

Deze vrijstaande woning aan de Rouvenenstraat in Duiven is een waar landgoed, met een woonoppervlak van maar liefst 1089 m² op een perceel van 6430 m². Het bouwjaar 1993 en energielabel A+++ maken het een moderne, zeer zuinige woning. Met een vraagprijs van €2.850.000 is dit een aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de schaal en kwaliteit. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Duiven.

Het Broek: rust en ruimte

De woning staat in de buurt Het Broek, een landelijk gebied met slechts 155 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen (91%) en koopwoningen (94%). De buurt is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 227 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een plek voor wie van ruimte houdt. Lees meer over buurt Het Broek.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je het dichtst bij de SPAR op 2,4 km afstand, of je rijdt naar de Dekamarkt, Jumbo, Albert Heijn of PLUS, allemaal op zo'n 3,5-3,7 km. Kinderen kunnen naar de Rooms Katholieke Paulusschool (2,6 km) of IKC Remigius (3,9 km). Het is een omgeving waar je voor de meeste voorzieningen de auto pakt. Ontdek meer over de gemeente Duiven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via S-Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.850.000
Prijs per m²€ 2.617
Woonoppervlakte1089m²
Perceeloppervlakte6430m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA+++
BuurtHet Broek
WijkBuitengebied
GemeenteDuiven

Locatie

Rouvenenstraat 5, Duiven

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Broek

Inwoners155
Mannen52%
Vrouwen45%

Supermarkten

11 binnen 5 km

SPAR
Meentsestraat 3
2445m
Dekamarkt
Zwarteweg 40-54
3599m
Jumbo
Pastoriestraat 2
3677m

Scholen

16 binnen 5 km

Rooms Katholieke Paulusschool
Basisonderwijs · 171 leerlingen
2636m
IKC Remigius
Basisonderwijs · 325 leerlingen
3933m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Schilderspoort
Speciaal onderwijs · 204 leerlingen
3945m

Veelgestelde vragen

Over Rouvenenstraat 5, Duiven

Welk energielabel heeft Rouvenenstraat 5?

De woning aan Rouvenenstraat 5 in Duiven heeft energielabel A+++.

Is €2.850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.850.000 is aan de hoge kant, maar past bij de uitzonderlijke grootte: 1089 m² woonoppervlak op een perceel van 6430 m². Het energielabel A+++ en bouwjaar 1993 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare vrijstaande woningen in Duiven zijn zeldzaam, dus de prijs is marktconform voor dit type landgoed.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Duiven, met een treinstation op 4,4 km afstand. Voor de auto ben je aangewezen op de N-wegen in de regio. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,4 km, dus een auto is vrijwel noodzakelijk voor dagelijkse boodschappen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met uitstekende isolatie en vaak duurzame installaties zoals een warmtepomp of zonnepanelen. Het onderhoud is daardoor over het algemeen beperkt, maar specifieke details zijn niet in de advertentie vermeld. Het is een moderne woning uit 1993, dus de technische installaties zijn relatief jong.