Vrijstaande woning te koop: de Leuke 6, Vorden

de Leuke 6

Verspreide huizen Delden en Veldwijk, Bronckhorst

€ 1.895.000
Buurt Verspreide huizen Delden en Veldwijk, VordenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 460m²
460m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand landgoed in Vorden

Deze vrijstaande woning uit 1863 ademt historie en rust. Met 460 m² woonoppervlak en een perceel van 2877 m² is het een plek waar je echt tot jezelf komt. De woning ligt in het buitengebied van Vorden, omringd door groen. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de zeldzaamheid van dit type woning. Vergelijk het aanbod van vrijstaande woningen in Bronckhorst om een beeld te krijgen.

De buurt Verspreide huizen Delden en Veldwijk

De buurt Verspreide huizen Delden en Veldwijk is een landelijk gebied met veel rust en ruimte. De buurt telt ruim 1100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de natuur om de hoek ligt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Aldi of Albert Heijn, beide op een paar minuten rijden. Voor schoolgaande kinderen is De Dorpsschool om de hoek, op loopafstand. Ook Basisschool De Kraanvogel en het Kompaan College zijn dichtbij. De gemeente Bronckhorst biedt verder voorzieningen zoals een huisarts en een treinstation, allemaal binnen een paar kilometer.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Haan Schippers Makelaars | Baerz & Co aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 4.120
Woonoppervlakte460m²
Perceeloppervlakte2877m²
Bouwjaar1863
BuurtVerspreide huizen Delden en Veldwijk
WijkVorden
GemeenteBronckhorst

Locatie

de Leuke 6, Vorden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Delden en Veldwijk

Inwoners1.190
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
De Bleek 4
1422m
Albert Heijn
Dorpsstraat 18
1498m
PLUS
Zutphenseweg 26
1919m

Scholen

4 binnen 5 km

De Dorpsschool
Basisonderwijs · 114 leerlingen
1566m
Basisschool De Kraanvogel
Basisonderwijs · 61 leerlingen
1609m
Kompaan College
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
1766m

Veelgestelde vragen

Over de Leuke 6, Vorden

Is €1.895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.895.000 is hoog, maar past bij een vrijstaande woning van 460 m² met een perceel van 2877 m² in het buitengebied van Vorden. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van Vorden?

Vanaf daar rijden treinen naar Zutphen en Winterswijk. De woning ligt in een rustig buitengebied, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste voorzieningen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1863?

Een woning uit 1863 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook onderhoud vergen aan fundering, dak en isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar bij een oudere woning is het goed om te letten op isolatie en verwarming.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand, zoals De Dorpsschool (1,6 km) en Basisschool De Kraanvogel (1,6 km). Voor voortgezet onderwijs is het Kompaan College op 1,8 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.