Vrijstaande woning te koop: Mosselseweg 12, Vorden

Mosselseweg 12

Verspreide huizen Linde Mossel en Wildenborch, Bronckhorst

€ 1.695.000
Buurt Verspreide huizen Linde Mossel en Wildenborch, VordenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 327m²
327m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied van Vorden

Deze vrijstaande woning aan de Mosselseweg 12 ademt landelijke rust. Het huis uit 1870 is met 327 m² woonoppervlak riant en staat op een perceel van maar liefst 11.638 m². De woning heeft energielabel C. Met een vraagprijs van € 1.695.000 is dit een forse prijs, maar voor een dergelijk uniek object in deze omgeving marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Bronckhorst.

De buurt: Verspreide huizen Linde, Mossel en Wildenborch

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Linde, Mossel en Wildenborch, een landelijk gebied met 770 inwoners. De buurt is dunbevolkt en rustig, met veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een omgevingsadressendichtheid van 21 (zeer laag) en veel groen om je heen. Meer over de buurt Verspreide huizen Linde, Mossel en Wildenborch.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) is op 3,6 km, Albert Heijn op 3,6 km en PLUS op 4 km. Basisschool De Kraanvogel ligt op 1,4 km, en voor voortgezet onderwijs kun je naar het Kompaan College op 3,6 km. Het treinstation is op 4,6 km. De gemeente Bronckhorst biedt een landelijke omgeving met veel natuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 5.183
Woonoppervlakte327m²
Perceeloppervlakte11638m²
Bouwjaar1870
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Linde Mossel en Wildenborch
WijkVorden
GemeenteBronckhorst

Locatie

Mosselseweg 12, Vorden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Linde Mossel en Wildenborch

Inwoners770
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
De Bleek 4
3578m
Albert Heijn
Dorpsstraat 18
3613m
PLUS
Zutphenseweg 26
3985m

Scholen

5 binnen 5 km

Basisschool De Kraanvogel
Basisonderwijs · 61 leerlingen
1440m
Kompaan College
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
3568m
De Dorpsschool
Basisonderwijs · 114 leerlingen
3679m

Veelgestelde vragen

Over Mosselseweg 12, Vorden

Welk energielabel heeft Mosselseweg 12?

De woning aan Mosselseweg 12 in Vorden heeft energielabel C.

Is € 1.695.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.695.000 is aan de hoge kant, maar gezien de grote oppervlakte (327 m²) en het enorme perceel (11.638 m²) in een landelijke omgeving is het marktconform. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio zijn schaars, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Vorden. Het treinstation van Vorden is op 4,6 km afstand. Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt is op 3,6 km. De woning is rustig gelegen, maar niet direct nabij voorzieningen.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning uit 1870?

Het bouwjaar is 1870, wat betekent dat de woning historische charme heeft. Het energielabel C is redelijk voor een woning van die leeftijd. De exacte onderhoudsstaat is niet bekend uit de gegevens.