Vrijstaande woning te koop: Herxerenk 1, Wijhe
6 uur geleden ontdekt

Herxerenk 1

Herxen, Olst-Wijhe

€ 650.000
Buurt Herxen, WijheBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 454m²
454m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een rijk verleden

Deze vrijstaande woning uit 1862 staat in het buitengebied van Wijhe, omgeven door groen. Met een woonoppervlak van 454 m² en een perceel van maar liefst 6470 m² is er volop ruimte. De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Olst-Wijhe.

Herxen: rustig en landelijk

De woning staat in de buurt Herxen, een landelijk gebied met veel rust. De buurt telt 460 inwoners, vooral gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van ruimte en stilte. De buurt Herxen kenmerkt zich door vrijstaande woningen en een lage bebouwingsdichtheid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor boodschappen ben je aangewezen op Wijhe of omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op ruim 4 km afstand. Basisschool Florens Radewynsschool is op 1,7 km. De gemeente Olst-Wijhe biedt voorzieningen in de kernen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weusthuis Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 1.432
Woonoppervlakte454m²
Perceeloppervlakte6470m²
Bouwjaar1862
EnergielabelF
Buurt Herxen
WijkHerxen
GemeenteOlst-Wijhe

Locatie

Herxerenk 1, Wijhe

Buurt statistieken

Gegevens uit Herxen

Inwoners460
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
W.H. van de Pollstraat 2
4309m
Aldi
Stationsweg 1-5
4645m
Albert Heijn
Oranjelaan 2
4862m

Scholen

8 binnen 5 km

Florens Radewynsschool
Basisonderwijs · 63 leerlingen
1691m
De Linde
Basisonderwijs · 42 leerlingen
3615m
Basisschool Sint Nicolaas
Basisonderwijs · 53 leerlingen
3645m

Veelgestelde vragen

Over Herxerenk 1, Wijhe

Welk energielabel heeft Herxerenk 1?

De woning aan Herxerenk 1 in Wijhe heeft energielabel F.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 454 m² met een groot perceel in deze regio. Het energielabel F betekent wel dat je rekening moet houden met hogere stookkosten.

Wat is er bijzonder aan het perceel van 6470 m²?

Het perceel is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning. Dat biedt veel mogelijkheden voor tuin, privacy en eventuele uitbreidingen, al staat het bouwjaar 1862 wel voor karakteristieke maar mogelijk onderhoudsintensieve bouw.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Wijhe. Het treinstation van Wijhe is op 4,9 km afstand. Voor dagelijkse voorzieningen ben je afhankelijk van de auto of fiets.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is onzuinig. Dat betekent dat de woning relatief hoge stookkosten heeft.