Vrijstaande woning te koop: Kelvinstraat 61, Wijchen
KopenWijchenVrijstaande woningenKelvinstraat 61

Kelvinstraat 61

Hofsedam, Wijchen

€ 1.225.000
Buurt Hofsedam, WijchenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning uit 2011 ademt ruimte en rust. Met 251 m² woonoppervlak en een perceel van 1315 m² is er volop plek voor het hele gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Wijchen voor vergelijkbare opties.

Hofsedam: een groene, kindvriendelijke buurt

De woning staat in de buurt Hofsedam, een rustige wijk in Wijchen. De buurt telt ruim 1000 inwoners, met veel gezinnen: bijna de helft van de huishoudens heeft kinderen. Het is er groen en ruim opgezet, met een park of plantsoen op vijf minuten lopen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (16 incidenten) en een gemiddelde stedelijkheid.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en SPAR express, beide op tien minuten lopen. Ook Jumbo, Albert Heijn en Lidl zijn binnen een kwartier fietsen. Kinderen kunnen naar de Paulusschool of Paschalisschool, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn Pro College Wijchen en Maaswaal College dichtbij. De gemeente Wijchen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.225.000
Prijs per m²€ 4.880
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte1315m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtHofsedam
WijkWijchen kern
GemeenteWijchen

Locatie

Kelvinstraat 61, Wijchen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hofsedam

Inwoners1.080
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

16 binnen 5 km

PLUS
Tunnelweg 86
1158m
SPAR express
Randweg Noord 10
1179m
Jumbo
Herenstraat 17
1502m

Scholen

34 binnen 5 km

Pro College Wijchen
Voortgezet onderwijs · 121 leerlingen
848m
Maaswaal College havo-atheneum-gymnasium
Voortgezet onderwijs · 1095 leerlingen
1136m
Paulusschool
Basisonderwijs · 205 leerlingen
1141m

Veelgestelde vragen

Over Kelvinstraat 61, Wijchen

Welk energielabel heeft Kelvinstraat 61?

De woning aan Kelvinstraat 61 in Wijchen heeft energielabel A.

Is €1.225.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.225.000 is aan de hoge kant, maar gezien het formaat (251 m² woonoppervlak, 1315 m² perceel) en het energielabel A is het marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Wijchen ligt op ongeveer 1 km afstand, dus tien minuten lopen. In de buurt zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat voor type buurt is Hofsedam?

Hofsedam is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 1192, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er is een laag aantal misdrijven (16) en veel voorzieningen zoals scholen en supermarkten op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Paulusschool (1,1 km) en Paschalisschool (1,3 km). Voor voortgezet onderwijs zijn Pro College Wijchen (0,8 km) en Maaswaal College (1,1 km) dichtbij.