Vrijstaande woning te koop: Klein Dochterense Schooldijk 2, Lochem
KopenLochemVrijstaande woningenKlein Dochterense Schooldijk 2

Klein Dochterense Schooldijk 2

Verspreide huizen Klein Dochteren, Lochem

€ 748.000
Buurt Verspreide huizen Klein Dochteren, LochemBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan de Klein Dochterense Schooldijk 2 in Lochem ademt rust. Het huis uit 1965 staat op een ruim perceel van 2265 m², midden in het groen. Met 103 m² woonoppervlak is het compact, maar de grote tuin biedt volop mogelijkheden. De vraagprijs van €748.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Lochem.

Buurt Verspreide huizen Klein Dochteren

De buurt Verspreide huizen Klein Dochteren is een landelijk gebied met 270 inwoners. Het is er rustig, met veel 45-plussers en een mix van gezinnen en alleenstaanden. De woningen zijn bijna allemaal eengezinswoningen, en driekwart is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (18 misdrijven) spreken voor zich.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op Lochem. De PLUS is de dichtstbijzijnde supermarkt, op twee straten verder (ruim 2,5 km). Ook de Aldi en Lidl zijn om de hoek. Kinderen kunnen naar basisschool De Rank of De Vennegotte, beide op loopafstand. Het Staring College voor voortgezet onderwijs ligt op 1,5 km. De gemeente Lochem biedt voorzieningen zoals een restaurant op 2 km en een park op 3 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Haan Schippers Makelaars | Baerz & Co.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 748.000
Prijs per m²€ 7.262
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte2265m²
Bouwjaar1965
EnergielabelF
BuurtVerspreide huizen Klein Dochteren
WijkLochem buitengebied
GemeenteLochem

Locatie

Klein Dochterense Schooldijk 2, Lochem

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Klein Dochteren

Inwoners270
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Albert Hahnweg 97
2688m
Aldi
Hanzeweg 17
3204m
Lidl
Julianaweg 9
3340m

Scholen

9 binnen 5 km

Staring College locatie Lochem
Voortgezet onderwijs · 1014 leerlingen
1524m
De Rank
Basisonderwijs · 140 leerlingen
2036m
Openbare Basisschool De Vennegotte
Basisonderwijs · 232 leerlingen
2100m

Veelgestelde vragen

Over Klein Dochterense Schooldijk 2, Lochem

Welk energielabel heeft Klein Dochterense Schooldijk 2?

De woning aan Klein Dochterense Schooldijk 2 in Lochem heeft energielabel F.

Is €748.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €748.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 103 m² in Lochem. Het perceel van 2265 m² is echter uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor een woning met zoveel grond.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is F, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Lochem ligt op 5,3 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier fietsen. Vanaf daar kun je naar Zutphen en Deventer reizen.