Vrijstaande woning te koop: Kooiweg 22, Nijeholtwolde
Verkocht onder voorbehoud

Kooiweg 22

Nijeholtwolde, Weststellingwerf

€ 880.000
Buurt Nijeholtwolde, NijeholtwoldeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 182m²
182m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in Nijeholtwolde

Deze vrijstaande woning aan de Kooiweg ligt in het buitengebied van Nijeholtwolde, een dorp in de gemeente Weststellingwerf. Het huis uit 2007 is energiezuinig met label A en heeft een woonoppervlak van 182 m². De vraagprijs van €880.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en het perceel. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Weststellingwerf.

Buurt Nijeholtwolde

Nijeholtwolde is een kleine buurt met 190 inwoners, waarvan de meeste in eengezinswoningen wonen. Het is er rustig, met veel groen en ruimte. De buurt Nijeholtwolde heeft een lage bebouwingsdichtheid en weinig voorzieningen, maar dat hoort bij het landelijke karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express op 3,8 km afstand, of bij Lidl en Albert Heijn op ruim 4 km. Basisschool De Lamer is de dichtstbijzijnde school, op 3,8 km. Voor voortgezet onderwijs is Kei College op 4,7 km een optie. De gemeente Weststellingwerf biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,6 km en een restaurant op 1,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Duinstra Melis Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 880.000
Prijs per m²€ 4.835
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte3020m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtNijeholtwolde
WijkDe Wolden-Ter Idzard
GemeenteWeststellingwerf

Locatie

Kooiweg 22, Nijeholtwolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijeholtwolde

Inwoners190
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

5 binnen 5 km

SPAR express
Rijksweg A32
3765m
Lidl
Sallandlaan 31
4389m
Albert Heijn
Van Harenstraat 66
4852m

Scholen

13 binnen 5 km

De Lamer
Basisonderwijs · 31 leerlingen
3789m
OBS Route 0513
Basisonderwijs · 203 leerlingen
4539m
Christelijke Basisschool Spring!
Basisonderwijs · 128 leerlingen
4600m

Veelgestelde vragen

Over Kooiweg 22, Nijeholtwolde

Welk energielabel heeft Kooiweg 22?

De woning aan Kooiweg 22 in Nijeholtwolde heeft energielabel A.

Is €880.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €880.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Nijeholtwolde. Het perceel van 3020 m² en het energielabel A zijn pluspunten. Vergelijkbaar aanbod in de regio is schaars, dus de prijs is marktconform voor een woning met deze kenmerken.

Hoe is de bereikbaarheid van Nijeholtwolde?

Het treinstation op 3,6 km biedt verbindingen met omliggende steden.

Wat zijn de bijkomende kosten naast de koopsom?

Naast de koopsom betaal je overdrachtsbelasting (2% voor woningen), notariskosten en eventueel een taxatie. De energiekosten zijn laag door label A. De gemeentelijke belastingen in Weststellingwerf zijn gemiddeld. Een bouwtechnische keuring wordt aangeraden, maar is niet verplicht.