Vrijstaande woning te koop: Melkweg 64, Laren (Nh)

Melkweg 64

Zevenend, Laren

€ 1.600.000
Buurt Zevenend, Laren (Nh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning aan de Melkweg in Laren ademt historie. Het bouwjaar 1830 geeft het pand een authentiek karakter, terwijl het ruime perceel van 740 m² volop mogelijkheden biedt voor een eigen tuin of uitbreiding. Met 120 m² woonoppervlak is het een compacte, maar charmante woning. De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Laren.

De buurt Zevenend

De woning ligt in de buurt Zevenend, een rustige woonwijk in Laren. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Gezellig en respectvolle buury. Ik leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer het nodig is." De buurt telt ruim 4500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals de Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend, beide op tien minuten lopen. De gemeente Laren biedt verder een huisartsenpraktijk en een restaurant op loopafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Saegaert Makelaars | Qualis.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 13.333
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte740m²
Bouwjaar1830
BuurtZevenend
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Melkweg 64, Laren (Nh)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Ecrin
29-05-2024
Gezellig en respectvolle buury

İk leer veel van mijn buren, en is heel gezellig om met hun te kletsen. Ze zijn super aardig en helpen mij wanneer her nodig is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zevenend

Inwoners4.530
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Plein 1945 3
512m
Albert Heijn
Zevenend 2
707m
Boni
Torenzicht 80
1505m

Scholen

48 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1131m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1176m
De Hobbitstee
Basisonderwijs · 258 leerlingen
1378m

Veelgestelde vragen

Over Melkweg 64, Laren (Nh)

Is €1.600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 120 m² in Laren. Het perceel van 740 m² is echter uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor een dergelijk perceel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Zevenend, een rustige buurt in Laren. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,5 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1287, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1830?

Een woning uit 1830 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook extra onderhoud vergen, zoals aan het dak, de fundering of de isolatie. Het energielabel is niet bekend, maar oudere woningen hebben vaak een lager label.