Appartement te koop: Brink 20A, Laren
KopenLarenAppartementenBrink 20A

Brink 20A

Laren-Centrum, Laren

€ 1.599.000
Buurt Laren-Centrum, LarenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 197m²
43% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 214m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement aan de Brink

Dit royale appartement aan de Brink in Laren ademt de sfeer van een klassiek herenhuis. Met 197 m² woonoppervlak en een energielabel B is het een ruime, relatief zuinige woning in een monumentaal pand uit 1915. De vraagprijs van €1.599.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Laren ligt lager, maar dit appartement is ook aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde.

Laren-Centrum: dorps wonen met allure

De buurt Laren-Centrum is een mix van historische panden en groene lanen. Het is een rustige, welgestelde buurt met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De woningvoorraad bestaat voor 69% uit eengezinswoningen, maar dit appartement biedt een alternatief voor wie centraal wil wonen zonder onderhoud aan een tuin. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven rond de Brink

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 214 meter of de Jumbo op 325 meter. Basisscholen zoals de Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend zijn op loopafstand, net als het kinderdagverblijf. De gemeente Laren biedt een dorps karakter met voorzieningen om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vos & Mundt Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.599.000
Prijs per m²€ 8.117
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte344m²
Bouwjaar1915
EnergielabelB
BuurtLaren-Centrum
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Brink 20A, Laren

Buurt statistieken

Gegevens uit Laren-Centrum

Inwoners1.760
Mannen47%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Laren-Centrum

Woningvoorraad1.056
Gem. WOZ-waarde€ 807.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
214m
Jumbo
Plein 1945 3
325m
SPAR express
Rijksweg A27 2
2192m

Scholen

55 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1956m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1993m
Openbare Basisschool Blaricum
Basisonderwijs · 406 leerlingen
2123m

Veelgestelde vragen

Over Brink 20A, Laren

Welk energielabel heeft Brink 20A?

De woning aan Brink 20A in Laren heeft energielabel B.

Is de prijs van €1.599.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 117% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€738.333), maar het appartement is met 197 m² ook 43% groter dan het buurtgemiddelde van 138 m². De mediaanprijs in Laren-Centrum is €365.000, wat aangeeft dat er een breed prijssegment is. Gezien de grootte, het energielabel B en de centrale locatie aan de Brink is de prijs aan de hoge kant, maar niet ongebruikelijk voor een woning van dit formaat.

Hoe is de buurt Laren-Centrum om in te wonen?

Laren-Centrum is een rustige, groene buurt met een dorps karakter. Er wonen relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (3) en een omgevingsadressendichtheid van 1230, wat duidt op een ruime opzet. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park.