Twee-onder-één-kap te koop: De Kwartel 20, Laren (Nh)
KopenLaren2-onder-1-kapwoningenDe Kwartel 20

De Kwartel 20

Oostereng, Laren

€ 1.495.000
Buurt Oostereng, Laren (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oostereng

Deze twee-onder-één-kapwoning aan De Kwartel ligt in een groene, rustige buurt. Het huis ademt de sfeer van de jaren zestig, maar is met energielabel A verrassend zuinig. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 434 m² is er veel ruimte. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Laren.

Buurt Oostereng

Oostereng is een gewilde woonwijk met veel groen en ruime opzet. De buurt telt 1.170 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Er zijn relatief veel gezinnen met kinderen. De sfeer is rustig en kindvriendelijk. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 96% eengezinswoningen en 89% koopwoningen. Meer weten? Bekijk de buurt Oostereng.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij de Jumbo (vijf minuten lopen). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend, beide op tien minuten lopen. Ook de middelbare school is dichtbij. De gemeente Laren biedt een dorps karakter met voorzieningen als een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 10.101
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte434m²
Bouwjaar1965
EnergielabelA
BuurtOostereng
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

De Kwartel 20, Laren (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostereng

Inwoners1.170
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
539m
Jumbo
Plein 1945 3
632m
Boni
Torenzicht 80
2313m

Scholen

59 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1879m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1960m
De 7 - Sprong
Basisonderwijs · 190 leerlingen
2213m

Veelgestelde vragen

Over De Kwartel 20, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft De Kwartel 20?

De woning aan De Kwartel 20 in Laren (Nh) heeft energielabel A.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee-onder-één-kapwoningen in Laren. De woning heeft een groot perceel (434 m²) en energielabel A, wat de prijs deels rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor deze specifieke combinatie van kenmerken.

Hoe is de bereikbaarheid van Oostereng?

Oostereng ligt in Laren, een dorp in het Gooi. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,6 km afstand. De buurt is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend liggen beide op ongeveer 1,9 km (tien minuten lopen). Ook de middelbare school is dichtbij, op 0,9 km. Er zijn in totaal 59 scholen binnen 5 km, dus keuze genoeg.