Vrijstaande woning te koop: Nieuwe Karnemelkstraat Kavel 2, Koewacht
KopenTerneuzenVrijstaande woningenNieuwe Karnemelkstraat Kavel 2

Nieuwe Karnemelkstraat Kavel 2

Kern Koewacht, Terneuzen

€ 298.000
Buurt Kern Koewacht, KoewachtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Koewacht

Deze vrijstaande woning aan de Nieuwe Karnemelkstraat in Koewacht ademt rust en ruimte. Met 140 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 1630 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het energielabel D betekent dat je nog wat kunt verbeteren op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €298.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in dit segment. Vergelijk het aanbod van vrijstaande woningen in Terneuzen om een goed beeld te krijgen.

Kern Koewacht: dorps en betrokken

Koewacht is een dorp waar mensen elkaar kennen. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 9. Een bewoner zegt: 'Aarige mensen en veel te doen in de buurt. Ben hier opgegroeid en wandel hier graag. De supermarkt is om de hoek en er worden genoeg activigeiten geregeld.' De buurt telt zo'n 1875 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je nog echt buren hebt. Lees meer over Kern Koewacht.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook de basisschool De Vlaswiek is op loopafstand. Voor de middelbare school moeten kinderen wel verder reizen, naar het voortgezet onderwijs op ruim 10 km. In het dorp zelf is een restaurant op loopafstand, en er is een bibliotheek en kinderdagverblijf in de buurt. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen op iets grotere afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brandax Makelaardij BV op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 298.000
Prijs per m²€ 2.129
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte1630m²
Bouwjaar1966
EnergielabelD
BuurtKern Koewacht
WijkKern Koewacht
GemeenteTerneuzen

Locatie

Nieuwe Karnemelkstraat Kavel 2, Koewacht

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.0
Mik
21-04-2025
Aarige mensen en veel te doen in de buurt

Ben hier opgegroeid en wandel hier graag. De supermarkt is om de hoek en er worden genoeg activigeiten geregeld

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Koewacht

Inwoners1.875
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Nieuwstraat 43
1210m
Albert Heijn
Szydlowskiplein 20 22
5182m
Aldi
Tuinstraat 3+5
5210m

Scholen

2 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Vlaswiek
Basisonderwijs · 99 leerlingen
468m
Sint Antoniusschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
4989m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Karnemelkstraat Kavel 2, Koewacht

Welk energielabel heeft Nieuwe Karnemelkstraat Kavel 2?

De woning aan Nieuwe Karnemelkstraat Kavel 2 in Koewacht heeft energielabel D.

Is €298.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 140 m² met een perceel van 1630 m² in Koewacht is €298.000 een marktconforme prijs. Het energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1966. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in Terneuzen om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is het leven in Kern Koewacht?

Kern Koewacht is een rustige dorpsgemeenschap met ongeveer 1875 inwoners. Bewoners geven de buurt een 9 en waarderen de sociale contacten en activiteiten. De supermarkt en basisschool zijn op loopafstand, wat het prettig maakt voor gezinnen.

Wat zijn de voorzieningen in de buurt?

Op loopafstand vind je de PLUS-supermarkt, basisschool De Vlaswiek, een kinderdagverblijf en een restaurant. Voor middelbaar onderwijs moet je naar een school op 10,7 km. Het treinstation is 44,6 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1630 m², wat ruim is voor een grote tuin, moestuin of zelfs een schuur. De woning heeft 140 m² woonoppervlak, verdeeld over meerdere kamers. Het bouwjaar 1966 biedt mogelijkheden voor verbetering van het energielabel D.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Rooms Katholieke Basisschool De Vlaswiek op 468 meter. Binnen 5 km zijn er nog twee andere basisscholen. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Terneuzen of Hulst, op ruim 10 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D, wat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. Voor een woning uit 1966 is dat gebruikelijk. Je kunt overwegen om te investeren in isolatie of zonnepanelen om het label te verbeteren en de stookkosten te verlagen.