Vrijstaande woning te koop: Prins Hendrikweg 2, Doorn

Prins Hendrikweg 2

Doorn-Centrum, Utrechtse Heuvelrug

€ 900.000
Buurt Doorn-Centrum, DoornBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 129m²
129m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Albert Heijn op 470m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in het groene Doorn

Deze vrijstaande woning aan de Prins Hendrikweg 2 staat in een rustige, groene omgeving. Met 129 m² woonoppervlak en een flink perceel van 593 m² is er ruimte genoeg. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. De prijs van €900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Utrechtse Heuvelrug.

Doorn-Centrum: rustig en gewaardeerd

De woning ligt in de buurt Doorn-Centrum, een buurt die door bewoners hoog wordt gewaardeerd. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 10. Een bewoner zegt: "Rustig, gunstig gelegen, goed volk." De buurt telt ruim 3500 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop.

Dagelijks leven om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn of Jumbo. Ook de PLUS is binnen tien minuten fietsen. Basisscholen zijn er volop: WereldKidz Kameleon zit naast de deur, Daltonschool Nicolaas en De Sterrenboog op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs kun je naar NXT Doorn, tien minuten lopen. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt een groene, rustige woonomgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vierhout van Wonderen Makelaars Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 6.977
Woonoppervlakte129m²
Perceeloppervlakte593m²
Bouwjaar1984
EnergielabelC
BuurtDoorn-Centrum
WijkDoorn
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Prins Hendrikweg 2, Doorn

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Harold
07-06-2024
Fijn

Rustig, gunstig gelegen, goed volk

Buurt statistieken

Gegevens uit Doorn-Centrum

Inwoners3.530
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 25
470m
Jumbo
Plein 1923 26
512m
PLUS
Raadhuislaan 14
3432m

Scholen

16 binnen 5 km

WereldKidz Kameleon
Basisonderwijs · 252 leerlingen
134m
Daltonschool Nicolaas
Basisonderwijs · 190 leerlingen
521m
De Sterrenboog
Basisonderwijs · 233 leerlingen
540m

Veelgestelde vragen

Over Prins Hendrikweg 2, Doorn

Welk energielabel heeft Prins Hendrikweg 2?

De woning aan Prins Hendrikweg 2 in Doorn heeft energielabel C.

Is €900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 129 m² in Doorn. Het perceel is met 593 m² ruim, en het energielabel C is gemiddeld. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak iets lager geprijsd, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en de ligging. Een taxatie kan uitsluitsel geven.

Hoe is de buurt Doorn-Centrum om in te wonen?

Doorn-Centrum wordt door bewoners als zeer prettig ervaren: rustig, gunstig gelegen en met fijne buren. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een restaurant zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 4,5 km, dus voor OV ben je aangewezen op de auto of fiets.