Vrijstaande woning te koop: Rijnbandijk 10B69, Eck En Wiel
KopenBurenVrijstaande woningenRijnbandijk 10B69

Rijnbandijk 10B69

Verspreide huizen Eck en Wiel, Buren

€ 149.500
Buurt Verspreide huizen Eck en Wiel, Eck En WielBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Al 282 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 133 dagen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Eck en Wiel

Deze vrijstaande woning aan de Rijnbandijk ligt in het buitengebied van Eck en Wiel, een dorp in de gemeente Buren. Het is een plek waar je echt tot rust komt, omringd door groen en met een ruim perceel van 970 m². De woning uit 1994 heeft een woonoppervlak van 172 m² en wordt aangeboden voor € 149.500. Vergeleken met andere vrijstaande woningen in Buren is dat een scherpe prijs.

De buurt: Verspreide huizen Eck en Wiel

De buurt Verspreide huizen Eck en Wiel is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (93%). Het is er rustig, met 680 inwoners en een lage bebouwingsdichtheid. De meeste woningen zijn koopwoningen (89%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, op ongeveer een kwartier lopen. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn binnen fietsafstand. Basisscholen zoals Openbare Basisschool De Bloesem en Wilhelminaschool zijn op loopafstand. De gemeente Buren biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de omliggende dorpen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.500
Prijs per m²€ 869
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte970m²
Bouwjaar1994
BuurtVerspreide huizen Eck en Wiel
WijkMaurik
GemeenteBuren

Locatie

Rijnbandijk 10B69, Eck En Wiel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Eck en Wiel

Inwoners680
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen Eck en Wiel

Woningvoorraad256
Gem. WOZ-waarde€ 534.000
Koopwoningen89%
Huurwoningen11%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Boon's Markt
Veerweg 14
1379m
Jumbo
Koenestraat 36
2318m
Jumbo
Raadhuisstraat 54
2982m

Scholen

12 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Bloesem
Basisonderwijs · 51 leerlingen
1610m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 136 leerlingen
1832m
Christelijke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 216 leerlingen
2530m

Veelgestelde vragen

Over Rijnbandijk 10B69, Eck En Wiel

Is € 149.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

Ja, de vraagprijs van € 149.500 is marktconform. In de buurt Verspreide huizen Eck en Wiel ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen rond de € 133.250, maar die woningen zijn gemiddeld kleiner. Deze woning heeft 172 m² woonoppervlak en een perceel van 970 m², wat de hogere prijs verklaart. Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor € 211.833 weg, dus er is potentie.

Hoe is de bereikbaarheid van Eck en Wiel?

Eck en Wiel ligt in het buitengebied van de gemeente Buren. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. De omgeving is rustig en groen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn binnen 1,5 tot 3 km te vinden.