Vrijstaande woning te koop: Tiendweg-West 18A, Lekkerkerk
KopenKrimpenerwaardVrijstaande woningenTiendweg-West 18A

Tiendweg-West 18A

Tiendweg-West, Krimpenerwaard

€ 1.495.000
Buurt Tiendweg-West, LekkerkerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 202m²
202m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning uit 2006 staat in een rustige buurt van Lekkerkerk. Met 202 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2720 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Krimpenerwaard.

Buurt Tiendweg-West

De buurt Tiendweg-West is een kleinschalige woonwijk met 230 inwoners. Het is een rustige buurt, vooral met gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel 45-plussers, maar ook jonge gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op tien minuten lopen, of de Coop om de hoek. Ook zijn er basisscholen in de buurt: obs Het Schateiland ligt op loopafstand, net als CBS Eben-Haëzer. Voor het voortgezet onderwijs is Scholengroep Driestar-Wartburg in Lekkerkerk twee straten verder. De gemeente Krimpenerwaard biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Arnoud de Jong Makelaardij B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 7.401
Woonoppervlakte202m²
Perceeloppervlakte2720m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA+
BuurtTiendweg-West
WijkLekkerkerk
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Tiendweg-West 18A, Lekkerkerk

Buurt statistieken

Gegevens uit Tiendweg-West

Inwoners230
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkweg 100
886m
Coop
Raadhuisplein 9
1033m
Aldi
Planetenlaan 80a
1746m

Scholen

26 binnen 5 km

obs Het Schateiland
Basisonderwijs · 181 leerlingen
504m
CBS. Eben-Haëzer
Basisonderwijs · 136 leerlingen
797m
Scholengroep Driestar-Wartburg, Lekkerkerk
Voortgezet onderwijs · 549 leerlingen
820m

Veelgestelde vragen

Over Tiendweg-West 18A, Lekkerkerk

Welk energielabel heeft Tiendweg-West 18A?

De woning aan Tiendweg-West 18A in Lekkerkerk heeft energielabel A+.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met een perceel van 2720 m² en energielabel A+. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een kleiner perceel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 2720 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of een bijgebouw. Houd er rekening mee dat er mogelijk bestemmingsplanregels gelden voor bebouwing. De exacte mogelijkheden kun je navragen bij de gemeente.

Wat is de bereikbaarheid van Lekkerkerk?

Lekkerkerk ligt in de Krimpenerwaard, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen.