Vrijstaande woning te koop: Vauwerhofweg 6, Schimmert
3 uur geleden ontdekt

Vauwerhofweg 6

Schimmert, Beekdaelen

€ 565.000
Buurt Schimmert, SchimmertBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 261m²
261m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Schimmert

Deze vrijstaande woning aan de Vauwerhofweg 6 in Schimmert ademt ruimte en rust. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het niet duidelijk hoe zuinig de woning is. Met 261 m² woonoppervlak en een perceel van 915 m² is er volop plek voor een gezin. De vraagprijs van €565.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in Beekdaelen.

Schimmert: een dorp met karakter

Schimmert is een dorp in de gemeente Beekdaelen, met zo'n 2270 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen en ouderen wonen: 330 huishoudens hebben kinderen, 655 inwoners zijn 65 jaar of ouder. De sfeer is rustig en dorps. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: 90% van de woningen is een eengezinswoning en 83% is koop. De omgevingsadressendichtheid is laag (315), wat past bij een landelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 787 meter. Ook zijn er andere supermarkten in de buurt, zoals SPAR en Albert Heijn op zo'n 3 km. Kinderen kunnen naar Basisschool 't Kirkeveldsje, die op 555 meter ligt. Andere basisscholen in de omgeving zijn KC Eigen Wijs (3,1 km) en Basisschool Hulsberg (3,2 km). Het treinstation is op 4,9 km afstand.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via R&T Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 565.000
Prijs per m²€ 2.165
Woonoppervlakte261m²
Perceeloppervlakte915m²
Bouwjaar1973
BuurtSchimmert
WijkSchimmert
GemeenteBeekdaelen

Locatie

Vauwerhofweg 6, Schimmert

Buurt statistieken

Gegevens uit Schimmert

Inwoners2.270
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

11 binnen 5 km

PLUS
Weidestraat 3
787m
SPAR
Don Boscostraat 4
3081m
SPAR
Bongerd 8
3180m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool 't Kirkeveldsje
Basisonderwijs · 193 leerlingen
555m
KC Eigen Wijs
Basisonderwijs · 135 leerlingen
3102m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
3227m

Veelgestelde vragen

Over Vauwerhofweg 6, Schimmert

Is €565.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning van 261 m² met een perceel van 915 m² in Schimmert is de prijs marktconform. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden. Het energielabel ontbreekt, dus de energiekosten zijn niet in te schatten.

Hoe is de buurt Schimmert om in te wonen?

Schimmert is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgeving is landelijk, met lage bebouwingsdichtheid. Voorzieningen zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Wat is er te doen in de omgeving van Schimmert?

In de buurt vind je een PLUS-supermarkt op 787 meter en diverse basisscholen. Het treinstation ligt op 4,9 km. Voor uitstapjes kun je naar het park of plantsoen op 3,9 km. De gemeente Beekdaelen biedt verder recreatiemogelijkheden.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Het energielabel wordt door de makelaar niet opgegeven. Dit staat niet in de advertentie.