Vrijstaande woning te koop: Veenmos 10, Veenendaal

Veenmos 10

Petenbos, Veenendaal

€ 1.189.000
Buurt Petenbos, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Veenmos 10 in Veenendaal ademt ruimte en rust. Met 221 m² woonoppervlak en een perceel van 590 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De vraagprijs van €1.189.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Veenendaal.

Petenbos: een gewaardeerde buurt

De woning staat in de buurt Petenbos, een wijk die door bewoners hoog wordt gewaardeerd met een gemiddelde score van 8,84. Een bewoner noemt het 'een rustige en nette buurt', een ander spreekt van 'een leuke buurt met een gezellige sfeer'. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, en de inkomens zijn doorsnee.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Basisschool De Burcht en WereldKidz Mozaïek Petenbos. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo twee straten verder, en ook Aldi is op loopafstand. Het park of plantsoen ligt naast de deur. De gemeente Veenendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.189.000
Prijs per m²€ 5.380
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte590m²
Bouwjaar1995
EnergielabelA
BuurtPetenbos
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Veenmos 10, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.0
Cees meurs
02-03-2026
Nette wijk

Een rustige en netten buurt

8.4
Tygo
27-05-2024
Gezellig

Een leuke buurt met een gezellig sfeer er mag wel iets meer natuur komen en winkels voor bereikbaarheid

9.1
Aron
18-04-2024
een leuke buurt

prima buurt!

Buurt statistieken

Gegevens uit Petenbos

Inwoners3.485
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Paddestoelenlaan 40
758m
Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
1201m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
1223m

Scholen

36 binnen 5 km

Basisschool De Burcht
Basisonderwijs · 373 leerlingen
336m
WereldKidz Mozaïek Petenbos
Basisonderwijs · 202 leerlingen
404m
Christelijk Lyceum Veenendaal
Voortgezet onderwijs · 1922 leerlingen
698m

Veelgestelde vragen

Over Veenmos 10, Veenendaal

Welk energielabel heeft Veenmos 10?

De woning aan Veenmos 10 in Veenendaal heeft energielabel A.

Is €1.189.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.189.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 221 m² met een perceel van 590 m² en energielabel A in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in Veenendaal worden vaak voor dit bedrag aangeboden.

Hoe is de buurt Petenbos om in te wonen?

Petenbos wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,84. Ze noemen het een rustige, nette en gezellige buurt. Er wonen veel gezinnen en de voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij. Het park ligt naast de deur, wat bijdraagt aan de leefbaarheid.