Vrijstaande woning te koop: Zoelensestraatje 5, Zoelen
KopenBurenVrijstaande woningenZoelensestraatje 5

Zoelensestraatje 5

Verspreide huizen ten oosten van kanaal, Buren

€ 995.000
Buurt Verspreide huizen ten oosten van kanaal, ZoelenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 226m²
135% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze vrijstaande woning aan het Zoelensestraatje in Zoelen biedt een oase van rust. Met 226 m² woonoppervlak is de woning aanzienlijk ruimer dan het buurtgemiddelde. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Buren.

De buurt: Verspreide huizen ten oosten van kanaal

De buurt is dunbevolkt met 165 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 47, wat het een zeer rustige omgeving maakt. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. De bevolking is relatief oud: 65 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Verspreide huizen ten oosten van kanaal.

Het dagelijks leven in Zoelen

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Jumbo, ligt op ruim 3,7 km. Basisschool Den Aldenhaag is de dichtstbijzijnde school, op 2,5 km afstand. Het treinstation is 6,1 km verderop. De gemeente Buren biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LANA makelaars & taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 4.403
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte990m²
Bouwjaar1979
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen ten oosten van kanaal
WijkZoelen
GemeenteBuren

Locatie

Zoelensestraatje 5, Zoelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen ten oosten van kanaal

Inwoners165
Mannen48%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen ten oosten van kanaal

Woningvoorraad32
Gem. WOZ-waarde€ 588.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Raadhuisstraat 54
3728m
PLUS
Laan van Westroijen 61-63
3799m
Jumbo
De Kranshof 3
4387m

Scholen

18 binnen 5 km

Basisschool Den Aldenhaag
Basisonderwijs · 68 leerlingen
2559m
Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 294 leerlingen
3416m
De Boogerd
Basisonderwijs · 113 leerlingen
3436m

Veelgestelde vragen

Over Zoelensestraatje 5, Zoelen

Welk energielabel heeft Zoelensestraatje 5?

De woning aan Zoelensestraatje 5 in Zoelen heeft energielabel D.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€228.333), maar die cijfers zijn gebaseerd op kleinere woningen. Deze woning heeft 226 m², terwijl het buurtgemiddelde 96 m² is. De prijs per m² is €4.403, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €2.552 per m². De woning is dus aan de dure kant, maar dat past bij de royale oppervlakte.

Hoe rustig is het in deze buurt?

Zeer rustig. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 47, wat betekent dat er gemiddeld 47 adressen per km² zijn. Dat is extreem laag. Er zijn 165 inwoners verspreid over 32 woningen. De meeste bewoners zijn 45-plusser, en er zijn weinig voorzieningen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1979. Label D betekent dat de woning niet bijzonder zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. In de buurt heeft het meeste koopaanbod een beter energielabel, dus het is goed om rekening te houden met energiekosten.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 18 scholen. De dichtstbijzijnde basisschool is Basisschool Den Aldenhaag op 2,5 km afstand. Andere scholen zijn Basisschool De Hoeksteen (3,4 km) en De Boogerd (3,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Tiel of een andere grotere plaats, op 6,5 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,1 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto. Openbaar vervoer in de buurt is beperkt, dus een auto is vrijwel noodzakelijk.

Wat is de ligging van de woning precies?

De woning staat aan het Zoelensestraatje in Zoelen, in de buurt 'Verspreide huizen ten oosten van kanaal'. Het is een landelijke omgeving met veel groen. Het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 0,9 km afstand.