Woning te koop: De Plassen Noord 259, Breukelen
KopenStichtse VechtBreukelenKievitsbuurtDe Plassen Noord 259

De Plassen Noord 259

Kievitsbuurt, Stichtse Vecht

€ 925.000
Buurt Kievitsbuurt, BreukelenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groen

Dit vrijstaande huis uit 2004 ligt in een rustige, groene omgeving in Breukelen. Met 91 m² woonoppervlak is het een compacte woning voor wie van rust houdt. De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Stichtse Vecht.

Kievitsbuurt: stilte en natuur

De buurt Kievitsbuurt is een kleine, landelijke enclave met slechts 25 inwoners. Het is er opvallend rustig, met veel groen en water om je heen. De meeste huishoudens bestaan uit stellen of ouderen, en er zijn nauwelijks voorzieningen op loopafstand. Een ideale plek als je stilte zoekt.

Dagelijkse boodschappen en scholen

Voor je dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto of fiets. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, vind je op zo'n 2,5 km afstand. Ook scholen liggen op afstand: basisschool KBs Willibrordus is ongeveer 2,5 km verderop. De gemeente Stichtse Vecht biedt verder voldoende voorzieningen in de omliggende dorpen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veerman Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 925.000
Prijs per m²€ 10.165
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte7740m²
Bouwjaar2004
EnergielabelD
BuurtKievitsbuurt
WijkBreukelen
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

De Plassen Noord 259, Breukelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kievitsbuurt

Inwoners25
Mannen80%
Vrouwen40%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Markt 10
2292m
Jumbo
Karel Doormanweg 10-25
2401m
Aldi
Hazeslinger 10
2401m

Scholen

26 binnen 5 km

KBs Willibrordus
Basisonderwijs · 314 leerlingen
2485m
Openbare Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 183 leerlingen
2564m
Christelijke Nationale School De Bijenschans
Basisonderwijs · 98 leerlingen
2602m

Veelgestelde vragen

Over De Plassen Noord 259, Breukelen

Welk energielabel heeft De Plassen Noord 259?

De woning aan De Plassen Noord 259 in Breukelen heeft energielabel D.

Is €925.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €925.000 is aan de hoge kant voor een woning van 91 m² in deze omgeving. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is het energielabel D te verklaren?

Het energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 2004. Dit label wijst op een redelijke isolatie, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. Het is goed om de specifieke isolatie en installaties te laten checken.

Zijn er voorzieningen op loopafstand?

Nee, de buurt is erg rustig en voorzieningen liggen op afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,5 km, en scholen en huisartsen zijn op 2,5 tot 3 km. Je hebt een auto of fiets nodig voor dagelijkse boodschappen en voorzieningen.