Woning te koop: Elfenbank 45, Blauwestad

Elfenbank 45

Verspreide huizen Winschoten, Oldambt

€ 215.000
Buurt Verspreide huizen Winschoten, BlauwestadBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 455m²
455m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Bouwgrond in Blauwestad

Dit is een unieke kans: een bouwkavel van 455 m² in het jonge Blauwestad, waar wonen aan het water centraal staat. Het dorp is nog volop in ontwikkeling, met een mix van vrijstaande woningen, twee-onder-een-kap en appartementen. De prijs van €215.000 is marktconform voor een kavel in dit gebied, zeker gezien de ligging aan het water. Vergelijk het met andere woningen in Oldambt om een beeld te krijgen.

Buurt Verspreide huizen Winschoten

De buurt Verspreide huizen Winschoten is een rustige, landelijke omgeving met veel water en recreatiemogelijkheden. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Leuk nieuw dorp met zowel vrijstaande woningen, twee-onder-een-kap, rijtjeshuizen en appartementen. Leuke schiereilanden. Wonen ah water. Veel recreatiemogelijkheden." De buurt telt 705 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 1,6 km afstand, of de Aldi en Jumbo op ruim 2 km. Basisscholen zoals Openbare Basisschool de Kleine Dollard en CBS De Vossenburcht zijn op loopafstand (ruim 1,5 km). De gemeente Oldambt biedt verder voorzieningen zoals een park op 0,9 km en een treinstation op 5,3 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de bouwkavel alleen via Alders Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 215.000
Prijs per m²€ 473
Woonoppervlakte455m²
Perceeloppervlakte1204m²
Bouwjaar2022
BuurtVerspreide huizen Winschoten
WijkWinschoten
GemeenteOldambt

Locatie

Elfenbank 45, Blauwestad

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
H.Ploeger
13-11-2025
Nieuw dorp

Leuk nieuw dorp met zowel vrijstaande woningen, twee-onder-eenkap, rijtjeshuizen en appartementen. Leuke schiereilanden. Wonen ah water. Veel recreatiemogelijkheden. Er mist nog een supermarkt. En een leuke kroeg.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Winschoten

Inwoners705
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

7 binnen 5 km

PLUS
Jachtlaan 11
1584m
Aldi
Heemskerkstraat 55
2319m
Jumbo
Heemskerkstraat 56
2419m

Scholen

21 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Kleine Dollard
Basisonderwijs · 160 leerlingen
1510m
CBS De Vossenburcht
Basisonderwijs · 173 leerlingen
1662m
Nieuwkomersschool MiMundo
Basisonderwijs · 55 leerlingen
1733m

Veelgestelde vragen

Over Elfenbank 45, Blauwestad

Is €215.000 een realistische prijs voor deze bouwkavel?

Ja, de prijs is marktconform voor een kavel van 455 m² in Blauwestad. De ligging aan het water en het feit dat het een nieuwbouwproject betreft, maken het een interessante optie. Vergelijkbare kavels in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Wat zijn de mogelijkheden om hier te bouwen?

De kavel is bestemd voor woningbouw, maar de exacte bouwmogelijkheden hangen af van het bestemmingsplan. Het is aan te raden om bij de gemeente Oldambt te informeren naar de toegestane bebouwing, zoals maximale oppervlakte en hoogte.