Woning te koop: Flevoweg 90H448, Kampen
KopenKampenKampenPolder DronthenFlevoweg 90H448

Flevoweg 90H448

Polder Dronthen, Kampen

€ 114.500
Buurt Polder Dronthen, KampenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Polder Dronthen

Deze woning aan de Flevoweg 90H448 in Kampen ademt de sfeer van een landelijke omgeving. Met 64 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1960 heeft het een klassieke uitstraling. De vraagprijs van €114.500 is scherp te noemen, zeker in vergelijking met andere woningen in Kampen.

Buurt Polder Dronthen

Polder Dronthen is een rustige buurt met veel groen. De bevolking bestaat uit een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar mensen graag wonen. Meer over de buurt Polder Dronthen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, op twee straten verder. Ook Jumbo en Lidl zijn binnen tien minuten fietsen te bereiken. Kinderen kunnen naar basisschool AZC De Vlieger, om de hoek, of naar het voortgezet onderwijs bij Ichthus College Kampen. De gemeente Kampen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recradroom Makelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 114.500
Prijs per m²€ 1.789
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte9558m²
Bouwjaar1960
BuurtPolder Dronthen
WijkKampen
GemeenteKampen

Locatie

Flevoweg 90H448, Kampen

Buurt statistieken

Gegevens uit Polder Dronthen

Inwoners135
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Zambonistraat 4F
2271m
Jumbo
Penningkruid 25
2982m
Jumbo
Hanzeplein 27
3264m

Scholen

31 binnen 5 km

Almere College / ISK locatie AZC
Voortgezet onderwijs · 166 leerlingen
643m
AZC De Vlieger
Basisonderwijs · 108 leerlingen
686m
Ichthus College Kampen (BBL en KBL)
Voortgezet onderwijs · 367 leerlingen
2265m

Veelgestelde vragen

Over Flevoweg 90H448, Kampen

Is €114.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €114.500 is aan de lage kant voor een woning van 64 m² in Kampen. Het bouwjaar 1960 kan betekenen dat er onderhoud nodig is, maar de prijs lijkt marktconform voor een woning in een rustige buurt als Polder Dronthen.

Hoe is de bereikbaarheid van Polder Dronthen?

Het treinstation ligt op 3,5 km afstand, dus ongeveer tien minuten met de fiets. De buurt is rustig gelegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool AZC De Vlieger ligt op 686 meter, en voortgezet onderwijs zoals Ichthus College Kampen is op 2,3 km afstand. Ook zijn er diverse andere scholen binnen vijf kilometer.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de omgeving vind je supermarkten zoals Aldi en Jumbo, beide op ongeveer 2-3 km afstand. Ook zijn er restaurants, een park op 1,8 km en een bibliotheek op 4,9 km. De buurt is rustig, maar voorzieningen zijn goed bereikbaar.