Woning te koop: Kerkstraat 38, Driel
KopenOverbetuweDrielKern DrielKerkstraat 38

Kerkstraat 38

Kern Driel, Overbetuwe

€ 745.000
Buurt Kern Driel, DrielBekijk buurt
Albert Heijn op 61m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek huis in het hart van Driel

Dit huis aan de Kerkstraat 38 ademt de sfeer van een dorpse gemeenschap. Met een woonoppervlak van 45 m² en een bouwjaar van 1950 heeft het een authentieke uitstraling. De vraagprijs van €745.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan woningen in Overbetuwe.

De buurt Kern Driel

Kern Driel is een kleine, rustige kern met 230 inwoners. Het is een gemengde buurt: 30% van de huishoudens heeft kinderen, maar ook 55% zijn eenpersoonshuishoudens. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback. De buurt Kern Driel biedt een prettige woonomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 61 meter. Ook basisscholen zijn dichtbij: Basisschool De Kameleon op 190 meter en cb De Meeuwenberg op 292 meter. De gemeente Overbetuwe biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 300 meter.

Over deze aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Timmer Makelaars | NVM en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 745.000
Prijs per m²€ 16.556
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte650m²
Bouwjaar1950
EnergielabelG
BuurtKern Driel
WijkDriel
GemeenteOverbetuwe

Locatie

Kerkstraat 38, Driel

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Driel

Inwoners230
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Albert Heijn
Polenplein 24A
61m
Albert Heijn
Fortunastraat 17
2338m
Jumbo
Mozartlaan 66
2447m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool De Kameleon
Basisonderwijs · 209 leerlingen
190m
cb De Meeuwenberg
Basisonderwijs · 219 leerlingen
292m
De Schatgraaf
Basisonderwijs · 422 leerlingen
1692m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 38, Driel

Welk energielabel heeft Kerkstraat 38?

De woning aan Kerkstraat 38 in Driel heeft energielabel G.

Is €745.000 een realistische prijs voor 45 m² in Driel?

De prijs van €745.000 voor 45 m² is aan de hoge kant, zeker voor een woning met energielabel G. In de buurt Kern Driel zijn koopwoningen in de minderheid (63%), maar de gemiddelde prijs per m² is niet bekend. Het is een relatief dure woning voor het formaat, maar de ligging in een rustige dorpskern kan de prijs verklaren.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral in de winter.

Hoe is de bereikbaarheid van Driel?

Driel ligt in de gemeente Overbetuwe. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,1 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is 561, wat duidt op een matig stedelijk gebied. De auto is waarschijnlijk het handigst voor verder reizen.