Woning te koop: Louise de Colignystraat 7D, Doetinchem
Onder optie
KopenDoetinchemCentrumDe Pas - zuidLouise de Colignystraat 7D

Louise de Colignystraat 7D

De Pas - zuid, Doetinchem

€ 539.500
Buurt De Pas - zuid, DoetinchemBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 456m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Doetinchem

Dit appartement aan de Louise de Colignystraat 7D ademt de sfeer van een klassiek herenhuis, met een moderne twist. De woning uit 1947 is energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. Met 116 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €539.500 is marktconform voor een woning van dit type in Doetinchem. Bekijk ook andere woningen in Doetinchem voor een vergelijking.

De Pas - zuid: een rustige, groene buurt

De Pas - zuid is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 765 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een buurt met veel koopwoningen (71%) en eengezinswoningen (86%).

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op twee straten verder (om de hoek). Ook de Dekamarkt en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Montessori Basisschool De Pas, die naast de deur ligt, of naar Basisschool Hogenkamp, tien minuten lopen. Het Panora Lyceum voor voortgezet onderwijs is ook vlakbij. De gemeente Doetinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vredegoor Lanting Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 539.500
Prijs per m²€ 4.651
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte1482m²
Bouwjaar1947
EnergielabelA
BuurtDe Pas - zuid
WijkCentrum
GemeenteDoetinchem

Locatie

Louise de Colignystraat 7D, Doetinchem

Buurt statistieken

Gegevens uit De Pas - zuid

Inwoners765
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
Doctor Huber Noodtstraat 93
456m
Dekamarkt
Stationsstraat 44
579m
Albert Heijn
Rozengaardseweg 18A
605m

Scholen

37 binnen 5 km

Panora Lyceum Scholengemeenschap voor Gymn Ath Havo Mavo
Voortgezet onderwijs · 766 leerlingen
210m
Montessori Basisschool De Pas
Basisonderwijs · 290 leerlingen
229m
School voor Speciaal Basisonderwijs SAM, locatie van Limburg Stirum
Speciaal onderwijs · 78 leerlingen
429m

Veelgestelde vragen

Over Louise de Colignystraat 7D, Doetinchem

Welk energielabel heeft Louise de Colignystraat 7D?

De woning aan Louise de Colignystraat 7D in Doetinchem heeft energielabel A.

Is €539.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €539.500 is marktconform voor een appartement van 116 m² met energielabel A in Doetinchem. Het bouwjaar 1947 geeft karakter, maar het hoge energielabel zorgt voor lage stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Pas - zuid om in te wonen?

De Pas - zuid is een rustige, groene buurt met veel koopwoningen en eengezinswoningen. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-cijfers laten een stabiele woonomgeving zien met weinig criminaliteit (42 misdrijven per jaar).