Woning te koop: Louise de Colignystraat 7E, Doetinchem
Onder optie
KopenDoetinchemCentrumDe Pas - zuidLouise de Colignystraat 7E

Louise de Colignystraat 7E

De Pas - zuid, Doetinchem

€ 539.500
Buurt De Pas - zuid, DoetinchemBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 456m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Doetinchem

Dit appartement aan de Louise de Colignystraat 7E ademt de sfeer van een klassiek herenhuis, met een energielabel A dat het verrassend modern maakt. Met 98 vierkante meter woonoppervlak biedt het ruimte voor een comfortabel leven, midden in de stad. De vraagprijs van €539.500 is marktconform voor een woning van dit type in Doetinchem. Bekijk ook andere woningen in Doetinchem.

De Pas - zuid: een rustige, groene buurt

De Pas - zuid is een rustige woonwijk met veel groen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt telt zo'n 765 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Meer over de buurt De Pas - zuid.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl, om de hoek. Ook de Dekamarkt en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Montessori Basisschool De Pas, twee straten verder, of naar de Basisschool Hogenkamp, tien minuten lopen. De gemeente Doetinchem biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vredegoor Lanting Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 539.500
Prijs per m²€ 5.505
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte1482m²
Bouwjaar1947
EnergielabelA
BuurtDe Pas - zuid
WijkCentrum
GemeenteDoetinchem

Locatie

Louise de Colignystraat 7E, Doetinchem

Buurt statistieken

Gegevens uit De Pas - zuid

Inwoners765
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Lidl
Doctor Huber Noodtstraat 93
456m
Dekamarkt
Stationsstraat 44
579m
Albert Heijn
Rozengaardseweg 18A
605m

Scholen

37 binnen 5 km

Panora Lyceum Scholengemeenschap voor Gymn Ath Havo Mavo
Voortgezet onderwijs · 766 leerlingen
210m
Montessori Basisschool De Pas
Basisonderwijs · 290 leerlingen
229m
School voor Speciaal Basisonderwijs SAM, locatie van Limburg Stirum
Speciaal onderwijs · 78 leerlingen
429m

Veelgestelde vragen

Over Louise de Colignystraat 7E, Doetinchem

Welk energielabel heeft Louise de Colignystraat 7E?

De woning aan Louise de Colignystraat 7E in Doetinchem heeft energielabel A.

Is €539.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €539.500 is marktconform voor een appartement van 98 m² met energielabel A in Doetinchem. Het bouwjaar 1947 geeft karakter, maar het hoge energielabel zorgt voor lage stookkosten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt De Pas - zuid om in te wonen?

De Pas - zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en is goed onderhouden. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt, maar toch dicht bij het centrum wil zitten.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Montessori Basisschool De Pas ligt op 229 meter, en Basisschool Hogenkamp op 505 meter. Voor voortgezet onderwijs is het Panora Lyceum op 210 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Doetinchem ligt op 1,1 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor een dagelijkse forens.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten. Dit is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Lidl is het dichtstbij (456 meter), gevolgd door Dekamarkt (579 meter) en Albert Heijn (605 meter). Ook SPAR en Aldi zijn binnen 700 meter te vinden.

Vredegoor Lanting Makelaars
Geen mail gevonden