Woning te koop: Pijpersdijk 39, De Koog

Pijpersdijk 39

Verspreide huizen De Koog en het Duingebied, Texel

€ 850.000
Buurt Verspreide huizen De Koog en het Duingebied, De KoogBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 148m²
148m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van De Koog

Dit vrijstaande huis aan de Pijpersdijk 39 ademt de sfeer van het eiland: rust, ruimte en de zee om de hoek. Met 148 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1960 heeft het karakter en potentie. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan woningen in Texel.

De buurt: Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

Deze buurt is dunbevolkt en groen, met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 485 inwoners, vooral 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers. De buurt Verspreide huizen De Koog en het Duingebied is een rustige woonplek.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen fiets je in een paar minuten naar de Jumbo of Lidl, beide op een kleine twee kilometer. De Lubertischool (basisonderwijs) ligt op twintig minuten lopen. Voor de middelbare school moeten kinderen naar Den Burg, een kwartier fietsen. De gemeente Texel biedt verder een restaurant op een kwartier lopen.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VOF Makelaardij Texel Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 5.743
Woonoppervlakte148m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen De Koog en het Duingebied
WijkHet Oude Land en duingebied
GemeenteTexel

Locatie

Pijpersdijk 39, De Koog

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen De Koog en het Duingebied

Inwoners485
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Nikadel 73
1657m
Lidl
Nikadel 19
1734m
SPAR
Grensweg 106
3196m

Scholen

7 binnen 5 km

Lubertischool
Basisonderwijs · 56 leerlingen
1800m
School voor Speciaal Basisonderwijs Kompas
Speciaal onderwijs · 19 leerlingen
4091m
OSG de Hogeberg
Voortgezet onderwijs · 590 leerlingen
4279m

Veelgestelde vragen

Over Pijpersdijk 39, De Koog

Welk energielabel heeft Pijpersdijk 39?

De woning aan Pijpersdijk 39 in De Koog heeft energielabel C.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant voor een woning van 148 m² met energielabel C uit 1960. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt bekend, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. De woning staat al een tijd te koop, wat kan wijzen op een minder vlot verkoopproces.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. De isolatie is waarschijnlijk matig tot gemiddeld. Je kunt verwachten dat de stookkosten meevallen, maar niet extreem laag zijn. Het is goed om te weten dat label C in 1960 best aardig is, maar er is ruimte voor verbetering.

Wat is de afstand tot het strand?

De afstand tot het strand is niet exact in de gegevens vermeld, maar De Koog ligt direct aan de kust. Vanaf de Pijpersdijk 39 is het ongeveer 1,5 kilometer lopen naar het strand, dus een kwartiertje wandelen.