Woning te koop: Polderdijk 81B, Herwen
KopenZevenaarHerwenPolderdijk 81B

Polderdijk 81B

Herwen, Zevenaar

€ 389.000
Buurt Herwen, HerwenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 374m²
374m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Herwen

Dit is een bijzondere kans: een bouwkavel van 374 m² in het rustige Herwen, waar je zelf je droomwoning kunt realiseren. Het perceel ligt in een landelijke omgeving, omringd door groen. Met een vraagprijs van €389.000 is dit een marktconform aanbod voor een kavel van deze omvang in de regio. Bekijk ook andere woningen in Zevenaar.

Herwen: een dorp met karakter

Herwen is een klein dorp in de gemeente Zevenaar, met ongeveer 840 inwoners. Het is een rustige, groene buurt waar veel eengezinswoningen staan. De bevolking is gemengd, met zowel gezinnen als ouderen. De sfeer is gemoedelijk en dorps. Meer over de gemeente Zevenaar.

Dagelijks leven in Herwen

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, vind je op ruim twee kilometer afstand. Ook PLUS en Jumbo zijn binnen een paar kilometer te bereiken. Basisschool IKC Sprankel zit om de hoek, op nog geen 150 meter lopen. Andere scholen, zoals IKC Franciscus, liggen op een paar kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de bouwkavel via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Basten Assurantiën en Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 1.040
Woonoppervlakte374m²
Perceeloppervlakte1799m²
Bouwjaar2023
BuurtHerwen
WijkHerwen
GemeenteZevenaar

Locatie

Polderdijk 81B, Herwen

Buurt statistieken

Gegevens uit Herwen

Inwoners840
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Herwen

Woningvoorraad378
Gem. WOZ-waarde€ 285.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Babborgaplein 1A
2345m
PLUS
Middenstraat 2
2937m
Jumbo
's-Gravenwaardsedijk 78a
3287m

Scholen

11 binnen 5 km

IKC Sprankel
Basisonderwijs · 89 leerlingen
148m
IKC Franciscus
Basisonderwijs · 113 leerlingen
2474m
IKC De Tragellijn
Basisonderwijs · 173 leerlingen
2997m

Veelgestelde vragen

Over Polderdijk 81B, Herwen

Is €389.000 een realistische prijs voor deze bouwkavel?

Ja, de vraagprijs van €389.000 is marktconform voor een kavel van 374 m² in Herwen. In de buurt zijn recent zeven koopwoningen verkocht voor een gemiddelde prijs van €370.714, maar die hadden een kleinere oppervlakte. De gemiddelde prijs per m² in Herwen is €1.040, wat deze kavel in lijn brengt met de markt.

Wat is de ligging van deze kavel?

De kavel ligt aan de Polderdijk in Herwen, een rustige landelijke omgeving in de gemeente Zevenaar. Het dorp heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 143, wat betekent dat het er niet druk is. Voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en basisschool zijn op loopafstand, maar voor een supermarkt moet je een paar kilometer reizen.

Zijn er al bouwvergunningen of bestemmingsplannen bekend?

In de beschikbare gegevens wordt geen specifieke informatie over bouwvergunningen of bestemmingsplannen vermeld. Het is aan te raden om bij de gemeente Zevenaar te informeren naar de mogelijkheden voor bebouwing op deze kavel.

Hoe is de bereikbaarheid van Herwen?

Herwen is een dorp in de Liemers, niet ver van de Duitse grens. Het treinstation ligt op 6,1 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor type woning kan ik op deze kavel bouwen?

De kavel is 374 m² groot, wat voldoende ruimte biedt voor een eengezinswoning. In de buurt bestaat 95% van de woningen uit eengezinswoningen, dus dat past goed in de omgeving. Het bouwjaar van de woning is 2023, maar dat verwijst naar de kavel zelf, je kunt een woning naar eigen wens realiseren.

Zijn er recente verkoopcijfers in de buurt?

Ja, in Herwen zijn de afgelopen periode zeven koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €370.714. De gemiddelde verkooptijd was 118 dagen, wat aangeeft dat de markt niet oververhit is. De gemiddelde prijs per m² was €1.040, wat deze kavel met €1.040 per m² precies op dat niveau plaatst.