Woning te koop: Rotterdamsekaai 63A, Middelburg
Onder optie
KopenMiddelburgBinnenstadDampleinRotterdamsekaai 63A

Rotterdamsekaai 63A

Damplein, Middelburg

€ 599.000
Buurt Damplein, MiddelburgBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 127m²
18% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
41% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit appartement aan de Rotterdamsekaai in Middelburg ademt de sfeer van een historische binnenstad. Met 127 m² woonoppervlak uit 1953 biedt het een ruime basis voor wie van stedelijk wonen houdt. De vraagprijs van €599.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Middelburg.

Buurt Damplein

De buurt Damplein is een levendig stukje Binnenstad. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. CBS-cijfers laten zien dat de buurt relatief veel oudere inwoners telt, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,5. De buurt Damplein kent een mix van koop- en huurwoningen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de SPAR, die om de hoek zit op 630 meter. Voor de wekelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 681 meter. Kinderen gaan naar ABS Middelburg, een basisschool op 678 meter, of naar Calvijn College Middelburg voor voortgezet onderwijs, op 539 meter. De gemeente Middelburg biedt een compacte, historische omgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 4.717
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte317m²
Bouwjaar1953
BuurtDamplein
WijkBinnenstad
GemeenteMiddelburg

Locatie

Rotterdamsekaai 63A, Middelburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Damplein

Inwoners1.750
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Damplein

Woningvoorraad1.227
Gem. WOZ-waarde€ 290.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

SPAR
Segeersstraat 15-17
630m
Albert Heijn
Fazantenhof 18
681m
Jumbo
Vrijlandstraat 51
923m

Scholen

36 binnen 5 km

Calvijn College Middelburg
Voortgezet onderwijs · 418 leerlingen
539m
ABS Middelburg
Basisonderwijs · 487 leerlingen
678m
Basisschool Regenboogschool
Basisonderwijs · 228 leerlingen
881m

Veelgestelde vragen

Over Rotterdamsekaai 63A, Middelburg

Is de prijs van €599.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 23% boven het buurtgemiddelde van €486.389. De mediaanprijs in Damplein is €425.000, en de gemiddelde prijs per m² is €6.217. Voor 127 m² komt dat neer op een gemiddelde van circa €789.000, dus deze woning is relatief scherp geprijsd per vierkante meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Middelburg ligt op 700 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat maakt reizen per trein goed mogelijk.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A, 33,3% label B en 33,3% label D of lager.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is goed voorzien. Binnen tien minuten lopen vind je supermarkten zoals SPAR (630 m) en Albert Heijn (681 m). Ook zijn er basisscholen en een middelbare school op loopafstand. Het park of plantsoen ligt op 400 meter.

Hoe veilig is de buurt Damplein?

In de CBS-data over Damplein staan 112 misdrijven geregistreerd. Dat is een indicatie, maar zonder context over het aantal inwoners of de periode is het lastig te duiden. Voor een actueel beeld kun je de politiecijfers raadplegen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Damplein stonden woningen gemiddeld 66 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de doorlooptijd. De huidige woning is nog beschikbaar.

Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs
krijgerdieleman.nl
Bekijk
Krijger & Dieleman Makelaars en Taxateurs
funda.nl
Bekijk