Appartement te koop: Arthur Koolkwartier bnr 4, Ede
KopenEdeAppartementenArthur Koolkwartier bnr 4

Arthur Koolkwartier bnr 4

Veluwse Poort, Ede

€ 695.000
Buurt Veluwse Poort, EdeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 172m²
172m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een karakteristiek pand

Dit appartement uit 1907 combineert oude charme met moderne zuinigheid: energielabel A. Met 172 m² woonoppervlak is het een royale woning, midden in de Veluwse Poort. De vraagprijs van €695.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Ede.

Veluwse Poort: rustig en groen

Veluwse Poort is een rustige buurt met veel groen en een mix van gezinnen en ouderen. De omgevingsadressendichtheid is 1011, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele wijk zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Bekijk meer over de buurt Veluwse Poort.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet, Lidl of Jumbo, allemaal op loopafstand. Ook basisscholen zoals de Edese Schoolvereniging en Louise de Coligny zijn vlakbij. Het station van Ede is tien minuten lopen. De gemeente Ede biedt daarnaast ruime parken en recreatiegebieden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bolthof van den Top Makelaardij en Hypotheken op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 4.041
Woonoppervlakte172m²
Perceeloppervlakte5390m²
Bouwjaar1907
EnergielabelA
BuurtVeluwse Poort
WijkVeluwse Poort
GemeenteEde

Locatie

Arthur Koolkwartier bnr 4, Ede

Buurt statistieken

Gegevens uit Veluwse Poort

Inwoners3.015
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Veluwse Poort

Woningvoorraad992
Gem. WOZ-waarde€ 513.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Hoogvliet
De Halte 269
889m
Lidl
Hoog Maanen 42
907m
Jumbo
Hoog Maanen 45
949m

Scholen

49 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Regenboog
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
313m
Basisschool van de Edese Schoolvereniging
Basisonderwijs · 227 leerlingen
467m
Basisschool Louise de Coligny
Basisonderwijs · 357 leerlingen
694m

Veelgestelde vragen

Over Arthur Koolkwartier bnr 4, Ede

Welk energielabel heeft Arthur Koolkwartier bnr 4?

De woning aan Arthur Koolkwartier bnr 4 in Ede heeft energielabel A.

Is €695.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €695.000 ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs van €942.500 in de buurt. De mediaanprijs in Veluwse Poort is €912.500, dus dit appartement is relatief scherp geprijsd. Wel is het oppervlak met 172 m² iets kleiner dan het buurtgemiddelde van 181 m². De prijs per m² is ongeveer €4.041, terwijl het gemiddelde in de buurt €5.307 per m² is.

Hoe is de buurt Veluwse Poort om in te wonen?

Veluwse Poort is een rustige, groene buurt met een matige stedelijkheidsgraad. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een laag aantal eenpersoonshuishoudens. Het aantal misdrijven is met 50 per jaar relatief laag. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation zijn op loop- of fietsafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft 54,5% van de woningen label A+ en 45,5% label A, dus dit appartement scoort goed. Een A-label betekent lagere energiekosten en een beter wooncomfort.

Zijn er voldoende supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Hoogvliet ligt op 889 meter, Lidl op 907 meter en Jumbo op 949 meter. Ook Boni en Albert Heijn zijn binnen 1,3 km te vinden. Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen zonder auto.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation van Ede ligt op 2,1 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je naar steden als Arnhem, Utrecht en Amsterdam reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is School voor Speciaal Basisonderwijs De Regenboog op 313 meter, gevolgd door Basisschool van de Edese Schoolvereniging (467 m) en Basisschool Louise de Coligny (694 m). Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 2,3 km afstand.