Appartement te koop: Beethovenlaan 616, Zwolle
KopenZwolleAppartementenBeethovenlaan 616

Beethovenlaan 616

Holtenbroek II, Zwolle

€ 288.000
Buurt Holtenbroek II, ZwolleBekijk buurt
Jumbo op 236m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een groene, levendige buurt

Dit appartement aan de Beethovenlaan 616 in Zwolle ligt in Holtenbroek II, een buurt die bekend staat om zijn groene karakter en multiculturele sfeer. Met 74 m² woonoppervlak en energielabel C is het een fijne plek om te wonen. De vraagprijs van €288.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Zwolle.

Holtenbroek II: groen en multicultureel

De buurt Holtenbroek II is een groene wijk met veel bomen en kleine bossen, ideaal om te wandelen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,75. Een bewoner zegt: "Woon al 37 jaar in Holtenbroek 2 en zal er altijd blijven wonen met veel plezier." Enkele bewoners: "Warm buurt, gezellige buurt. Ookal is het kwa veiligheid iets minder. Blij hier te wonen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Jumbo en Lidl, beide op twee straten verder. Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt, zoals Buitenwijs en Michaelschool, op loopafstand. De gemeente Zwolle biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BoertjesHorst makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 288.000
Prijs per m²€ 3.892
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte1909m²
Bouwjaar1964
EnergielabelC
BuurtHoltenbroek II
WijkHoltenbroek
GemeenteZwolle

Locatie

Beethovenlaan 616, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

5.9
Jeffrey Van den Enk
15-09-2024
Multiculturele buurt

Ik woon nu al bijna 10 jaar in Holtenbroek, het is hier erg groen, met heel veel bomen en kleine bossen om heerlijk te kunnen wandelen. Ook voor de jongeren is het hier goed vertoeven, een Johan Cruijf pleintje om een balletje te trappen, een groot grasveld om andere spelletjes te doen, en zelfs een glijbaan met andere speel attributen voor de aller kleinsten. De flats in holtenbroek zijn recent nog gerenoveerd, wat echt een enorme verbetering is! Alleen de hygiëne in en rondom de flats en de bosjes langs de wegen is ronduit slecht. Vuilniszakken die naar beneden worden gegooid vanuit de flat, enorme stapels afval bij de containers, en helaas ook enorm veel afval in de bosjes. De veiligheid in deze buurt is ronduit slecht te noemen, regelmatig gebeuren hier ernstige geweldadige dingen zoals schiet en steek partijen. Ook enkele flatbewoners zorgen regelmatig voor overlast, doormiddel van urenlang harde muziek af te spelen, de hond niet aan de lijn hebben en het buiten voor de deur zitten waardoor je geïntimeerd kunt geraken. Echter, ondanks alle negatieve dingen. Is het enorm verbeterd met hoe het eerst was, (ja het kon nog erger haha). Wij proberen de flat en de buurt ook schoon te houden door afval op te ruimen, of een dweil over de vloer van de lift te doen. Omdat het een multiculturele samenleving is hier in holtenbroek, kun je regelmatig genieten van prachtige muziek bandjes (Afrikaanse)die optreden op het grasveld naast het Johan Cruijf pleintje. Of wanneer je op het balkon zit te vertoeven in de zon en er een heerlijke geur je neus bereikt omdat er iemand weer met heerlijke buitenlandse kruiden loopt te koken ergens in de flat. Conclusie, een hoop verbeterpunten voor Holtebroek, maar een flinke voorruitgang met hoe het was. Ik ben wel tevreden.

9.1
Kbtr
03-12-2023
HoltenBronx

Woon al 37 jaar in Holtenbroek 2 En zal er altijd blijven wonen met veel plezier

8.3
Sevgi Bicici
10-11-2023
Groene multi culti buurt

Warm buurt, gezellige buurt. Ookal is het kwa veiligheid iets minder. Blij hier te wonen. Mis alleen een lift. Met 2 kleintjes. ☺️

Buurt statistieken

Gegevens uit Holtenbroek II

Inwoners2.655
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Holtenbroek II

Woningvoorraad1.381
Gem. WOZ-waarde€ 228.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Jumbo
Bachplein 14
236m
Lidl
Bachplein 11
236m
Aldi
Rijnlaan 125
1354m

Scholen

72 binnen 5 km

Buitenwijs
Basisonderwijs · 55 leerlingen
354m
Facet Onderwijs & Opvoeding
Speciaal onderwijs · 94 leerlingen
371m
Gereformeerde School voor Speciaal Basisonderwijs Het Speelwerk
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
384m

Veelgestelde vragen

Over Beethovenlaan 616, Zwolle

Welk energielabel heeft Beethovenlaan 616?

De woning aan Beethovenlaan 616 in Zwolle heeft energielabel C.

Is de prijs van €288.000 eerlijk voor dit appartement?

De gemiddelde verkoopprijs in Holtenbroek II ligt rond de €274.000, en de mediaanvraagprijs is €269.000. Met €288.000 zit dit appartement iets boven het gemiddelde, maar het is wel groter (74 m²) dan het gemiddelde (62 m²). De prijs per m² is met €3.891 iets lager dan het buurtgemiddelde van €4.531. Het is dus een marktconforme prijs voor een ruim appartement.

Hoe veilig is Holtenbroek II?

Uit buurtreviews blijkt dat bewoners de veiligheid wisselend ervaren. Sommigen noemen het 'ronduit slecht' met meldingen van geweld, terwijl anderen zeggen dat het verbetert. In totaal zijn er 191 misdrijven geregistreerd in de buurt. Het is een aandachtspunt, maar veel bewoners wonen er met plezier.

Wat is de sfeer in de buurt?

Holtenbroek II wordt omschreven als een warme, multiculturele buurt. Bewoners waarderen de groene omgeving en de gezelligheid. Er zijn speelplekken voor kinderen en regelmatig zijn er optredens van muziekbandjes. Wel is er soms overlast van afval en geluid.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn twee supermarkten (Jumbo en Lidl) op 236 meter afstand, dus om de hoek. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Buitenwijs (354 m) en Michaelschool (384 m). Het treinstation van Zwolle ligt op 2,5 km.

Hoe is het energielabel C te duiden?

Energielabel C is redelijk zuinig voor een appartement uit 1964. In de buurt heeft 37,5% van de woningen label C, en 25% heeft een lager label. Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Holtenbroek II staan koopwoningen gemiddeld 39 dagen te koop voordat ze verkocht worden. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze buurt.

BoertjesHorst makelaardij