Appartement te koop: Eindhovenseweg 75A, Valkenswaard
KopenValkenswaardAppartementenEindhovenseweg 75A

Eindhovenseweg 75A

Centrum, Valkenswaard

€ 889.000
Buurt Centrum, ValkenswaardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 236m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in het hart van Valkenswaard

Dit appartement aan de Eindhovenseweg 75A ademt karakter: een forse 151 m² woonoppervlak in een pand uit 1920, met energielabel A+++, een zeldzame combinatie van klassieke allure en moderne zuinigheid. De woning ligt in het centrum van Valkenswaard, waar je de sfeer van het oude dorp proeft. Met een vraagprijs van €889.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een appartement van deze omvang en kwaliteit is het marktconform in vergelijking met andere appartementen in Valkenswaard.

Centrum: levendig en gemengd

De buurt Centrum telt ruim 4.000 inwoners, met een opvallend hoog aandeel 65-plussers (41%) en veel eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2335 adressen per km²), wat past bij een stedelijk centrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een gemêleerde buurt: veel alleenstaanden, maar ook gezinnen met kinderen (375 huishoudens). De woningvoorraad bestaat voor een derde uit eengezinswoningen; de helft is koop.

Dagelijks leven om de hoek

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn (twee straten verder, 236 m) of Lidl (om de hoek, 299 m). Voor de kinderen zijn er basisscholen op loopafstand: Basisschool de Dorenhagen (636 m) en De Windroos (705 m). Ook een kinderdagverblijf (400 m) en huisartsenpraktijk (400 m) zitten dichtbij. De gemeente Valkenswaard biedt verder een restaurant op 300 m en een park op 400 m.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Niels de Cort Makelaars & Woonadvies op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 889.000
Prijs per m²€ 5.887
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte2941m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA+++
BuurtCentrum
WijkValkenswaard
GemeenteValkenswaard

Locatie

Eindhovenseweg 75A, Valkenswaard

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners4.170
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad2.486
Gem. WOZ-waarde€ 338.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Corridor 24
236m
Lidl
De Kerverij 21
299m
Nettorama
Kardinaal de Jongstraat 17
665m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool de Dorenhagen
Basisonderwijs · 98 leerlingen
636m
Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 224 leerlingen
705m
School voor Speciaal Basisonderwijs De Zonnewijzer
Speciaal onderwijs · 105 leerlingen
705m

Veelgestelde vragen

Over Eindhovenseweg 75A, Valkenswaard

Welk energielabel heeft Eindhovenseweg 75A?

De woning aan Eindhovenseweg 75A in Valkenswaard heeft energielabel A+++.

Is €889.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €889.000 is fors, maar past bij een appartement van 151 m² met energielabel A+++ in het centrum van Valkenswaard. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars; de prijs per m² ligt rond de €5.887. Of dit marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Valkenswaard, op loopafstand van winkels en voorzieningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat mogelijk is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Het is een van de weinige woningen uit 1920 met zo'n hoog label, wat duidt op grondige isolatie en duurzame installaties zoals een warmtepomp of zonnepanelen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool de Dorenhagen (636 m), De Windroos (705 m), De Smelen (749 m) en De Pionier (799 m). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs (De Zonnewijzer) op 705 m. Voortgezet onderwijs is op 1,8 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Centrum in Valkenswaard?

In de CBS-data over de buurt Centrum worden 320 misdrijven geregistreerd. Dat aantal is niet uitgesplitst naar type, maar het is een indicatie dat er sprake is van criminaliteit.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement van 151 m² in een pand uit 1920, gelegen aan de Eindhovenseweg. Het heeft energielabel A+++. De woning is te koop voor €889.000.

Niels de Cort Makelaars & Woonadvies
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.