Appartement te koop: Everwijnstraat 3, Culemborg
KopenCulemborgAppartementenEverwijnstraat 3

Everwijnstraat 3

Binnenstad, Culemborg

€ 1.700.000
Buurt Binnenstad, CulemborgBekijk buurt
Albert Heijn op 189m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met een verhaal

Dit appartement aan de Everwijnstraat 3 in Culemborg ademt historie. Het bouwjaar 1549 maakt het een van de oudste woningen in de stad, gelegen in de sfeervolle Binnenstad. Met 111 m² woonoppervlak biedt het verrassend veel ruimte. De vraagprijs van €1.700.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke uitstraling. Vergelijk het met andere appartementen in Culemborg om een beeld te krijgen.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is het historische hart van Culemborg, met smalle straatjes en monumentale panden. De buurt telt zo'n 2.695 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (790) en een mix van leeftijden. Het is een levendige plek, al zijn er geen bewonersreviews beschikbaar om een persoonlijk beeld te schetsen. De buurt Binnenstad heeft een stedelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 1.710.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn, om de hoek op 189 meter. Ook de Jumbo (431 meter) en Aldi (749 meter) zijn dichtbij. Voor schoolgaande kinderen zijn er twee basisscholen op loopafstand: kbs Josefschool (281 meter) en CBS Koningin Beatrixschool (292 meter). Het voortgezet onderwijs, hét KWC, ligt op 708 meter. De gemeente Culemborg biedt verder een treinstation op 1,3 km en een park op 300 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.700.000
Prijs per m²€ 15.315
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte145m²
Bouwjaar1549
BuurtBinnenstad
WijkCulemborg Oost
GemeenteCulemborg

Locatie

Everwijnstraat 3, Culemborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners2.695
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Boerenstraat 6
189m
Jumbo
Vianensestraat 5
431m
Aldi
Lanxmeersestraat 17
749m

Scholen

23 binnen 5 km

kbs Josefschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
281m
CBS Koningin Beatrixschool
Basisonderwijs · 162 leerlingen
292m
Blink
Basisonderwijs · 104 leerlingen
691m

Veelgestelde vragen

Over Everwijnstraat 3, Culemborg

Is €1.700.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.700.000 is aan de hoge kant, gezien het bouwjaar 1549 en de 111 m². Het is een uniek historisch pand in de Binnenstad van Culemborg. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en voorzieningen. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om een beeld te krijgen.

Wat is de ligging van dit appartement in Culemborg?

Het appartement ligt in de Binnenstad, het historische centrum van Culemborg. De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation op 1,3 km.

Zijn er scholen in de buurt van de Everwijnstraat?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn kbs Josefschool (281 meter) en CBS Koningin Beatrixschool (292 meter). Voor voortgezet onderwijs is hét KWC op 708 meter.

Hoe oud is dit appartement en wat betekent dat voor onderhoud?