Een appartement met dakterras in het hart van Hilvarenbeek
Dit appartement op de derde woonlaag ligt in het centrum van Hilvarenbeek, met vrij uitzicht. Met een vraagprijs van €615.000 is de prijs aan de hoge kant, zo blijkt uit de vergelijking met andere appartementen in Hilvarenbeek. Het bouwjaar 2013 en energielabel A maken het een relatief modern en zuinig appartement.
De woning zelf
De woning heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over vier woonlagen. Er is een dakterras én een balkon aanwezig, plus een parkeerkelder en parkeerplaats. De woning is volle eigendom en heeft een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €349,82 per maand. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 138 m², terwijl de makelaar 105 m² opgeeft.
Leven in Hilvarenbeek
Met ruim 8.000 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een levendige dorpskern. Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 8,88; een van hen zegt: "Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt!" Het is een oordeel op basis van één beoordeling. De buurt Hilvarenbeek kent een gevarieerde woningvoorraad, met zowel vooroorlogse als recente bouw.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Jumbo ligt op 57 meter en de Albert Heijn op 78 meter, dus de dagelijkse boodschappen zijn letterlijk om de hoek. Kindcentrum de Driehoek is op 409 meter en de huisartsenpraktijk De Ypelaer op 293 meter. De dichtstbijzijnde bushalte, Hilvarenbeek Diessenseweg, is op 102 meter met lijnen 142, 143, 242, 289, 293 en 295. Het treinstation van Tilburg ligt op 9,4 kilometer. De gemeente Hilvarenbeek biedt daarmee een complete voorzieningenstructuur.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €455.000, peildatum 2025-01-01. De vraagprijs ligt 35% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 44% gestegen, van €317.000 naar €455.000. Op het adres zijn de risico-indicaties gunstig: de geluidsbelasting van weg- en vliegverkeer blijft onder de norm, het funderingsrisico is laag (zandbodem) en ook wateroverlast en overstromingsrisico zijn laag. Hittestress is nu laag, maar wordt voor 2050 als gemiddeld ingeschat. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Robert Rexwinkel Lommers Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Hilverstraat 65, Hilvarenbeek
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €615.000 ligt 35% boven de WOZ-waarde van €455.000, peildatum 2025-01-01. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 44% gestegen, van €317.000 naar €455.000. De verhouding tussen vraagprijs en WOZ zegt iets over de prijsstelling, maar de uiteindelijke marktwaarde hangt af van meer factoren.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft dit appartement?
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer. De woning is verdeeld over vier woonlagen en heeft zowel een dakterras als een balkon. Daarnaast is er een parkeerkelder en een parkeerplaats. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 138 m², terwijl de makelaar 105 m² opgeeft.
Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?
De VvE-bijdrage is €349,82 per maand. Dit bedrag staat in de advertentie en dekt de gezamenlijke kosten van het appartementencomplex. De woning is volle eigendom, wat betekent dat je zelf verantwoordelijk bent voor het onderhoud van je eigen appartement. De VvE regelt het gemeenschappelijke onderhoud.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met een zandbodem als ondergrond. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare risicodata, geen inspectie van deze specifieke woning. Ook wateroverlast bij hevige regen en het overstromingsrisico zijn laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt voor 2050 als gemiddeld ingeschat.
Welke supermarkten liggen in de buurt?
De Jumbo ligt op 57 meter en de Albert Heijn op 78 meter, dus de dagelijkse boodschappen zijn letterlijk om de hoek. Op 277 meter vind je de Aldi en op 769 meter de Coop. In totaal zijn er binnen vijf kilometer vijf supermarkten, waaronder ook de PLUS op 2,8 kilometer. Voor de wekelijkse boodschappen heb je dus ruime keuze.
Hoe is de buurt Hilvarenbeek beoordeeld door bewoners?
Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,88, op basis van één beoordeling. Een bewoner zegt: "Ik vind het een super fijne en gezellige buurt je kent ook echt bijna iedereen die er woont omdat iedereen praatjes met elkaar maakt of gewoon even hoi zegt!" Het is een positief geluid, maar het gaat om een enkele stem. De buurt telt ruim 8.000 inwoners.
Welke scholen liggen in de buurt van dit appartement?
Kindcentrum de Driehoek ligt op 409 meter en Kindcentrum De Doelakkers op 650 meter. Ook Kindcentrum Starrebos opvang en onderwijs is met 863 meter goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Tilburg, op 8,8 kilometer afstand. Er zijn binnen vijf kilometer zeven scholen, waarvan de meeste basisonderwijs bieden.
Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?
De dichtstbijzijnde bushalte is Hilvarenbeek, Diessenseweg op 102 meter, met buslijnen 142, 143, 242, 289, 293 en 295. Op 205 meter ligt de halte Gelderstraat met lijn 143. Het dichtstbijzijnde treinstation is Tilburg, op 9,4 kilometer. Daarmee is het appartement goed aangesloten op het regionale OV-netwerk.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten in vergelijking met minder zuinige woningen. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar het bouwjaar 2013 is relatief recent. De woning heeft een cv-ketel als verwarmingssysteem.





