Huis kopen›Barneveld›Appartementen›Jan van der Heydenstraat 101

Jan van der Heydenstraat 101

Kootwijkerbroek · 3774 BB Kootwijkerbroek

€ 698.500
Buurt Kootwijkerbroek, Kootwijkerbroek
Sinds 4 dagen te koop
Woningen staan ± 67 dagen te koop in deze buurt
AI-samenvatting

Een appartement met een eigen garage

Dit appartement aan de Jan van der Heydenstraat 101 ligt in Kootwijkerbroek, een dorp waar het rustig wonen is. Met een vraagprijs van €698.500 is dit een woning in het duurdere segment van de appartementen in Barneveld. De woning is sinds 2 november 2026 te koop.

Ruim opgezet en goed onderhouden

Het appartement uit 2009 heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. De woning heeft een zonneterras en een vrijstaande stenen garage. Volgens de makelaar is er sprake van dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt de woning verwarmd met een cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming. Het is volle eigendom en de VvE-bijdrage is €245 per maand. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 118 m², de makelaar geeft 117 m² op.

Leven in Kootwijkerbroek

Met ruim 1.600 inwoners is dit een dorp waar veel gezinnen wonen. Bewoners van de buurt Kootwijkerbroek geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5. Een bewoner zegt: "We wonen met veel plezier in dit appartement. Fijne mensen om ons heen. Beter kan niet. Heerlijk wandelen, mooi uitzicht." Een ander noemt het "een mooi buurt veel mooi green en veel bekjes". De beoordeling is gebaseerd op elf reviews.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De PLUS ligt op ongeveer 700 meter, en de Koningin Beatrixschool is op 150 meter. Huisartsenpraktijk Het Juk zit om de hoek, op 320 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Kootwijkerbroek, Kosterijweg, op 173 meter, met buslijnen 104, 607 en 657. Het treinstation Barneveld Noord is op 4,9 kilometer. De gemeente Barneveld heeft verder voldoende voorzieningen.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €594.000, peildatum 2025-01-01. De vraagprijs ligt 18% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 59% gestegen, van €374.000 naar €594.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 47 dB Lden en van spoorweglawaai 15 dB Lden, beide niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd, het overstromingsrisico is laag. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Westeneng Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds2 november 2026
Datum ontdekt3 november 2026

Prijs

Vraagprijs€ 698.500
Prijs per m²€ 5.919
VvE-bijdrage€ 245 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 594.000

Energie

EnergielabelA
IsolatieDakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte117 m²
ObjectoppervlakteKadaster118 m²
Inhoud383 m³

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar2009
Type omgevingIn woonwijk

Buitenruimte

TuinZonneterras
GarageVrijstaande stenen garage
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Jan van der Heydenstraat 101, Kootwijkerbroek

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde van deze woning is €594.000, met peildatum 2025-01-01. De vraagprijs van €698.500 ligt 18% boven die waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 59% gestegen, van €374.000 naar €594.000. De WOZ-waarde is een gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. De woning heeft één woonlaag en een inhoud van 383 m³. Volgens de makelaar is er een zonneterras en een vrijstaande stenen garage. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 118 m², de makelaar geeft 117 m² op.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt er verwarmd met een cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning.

Hoe is het wonen in Kootwijkerbroek?

Bewoners van de gemeente Barneveld geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,5, op basis van elf beoordelingen. Een bewoner zegt: "We wonen met veel plezier in dit appartement. Fijne mensen om ons heen. Beter kan niet. Heerlijk wandelen, mooi uitzicht." Een ander noemt het "een mooi buurt veel mooi green en veel bekjes". Het dorp heeft ruim 1.600 inwoners, waarvan veel gezinnen.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De PLUS ligt op ongeveer 700 meter, en de Koningin Beatrixschool is op 150 meter. Huisartsenpraktijk Het Juk zit op 320 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Kootwijkerbroek, Kosterijweg, op 173 meter, met buslijnen 104, 607 en 657. Het treinstation Barneveld Noord is op 4,9 kilometer.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een gebiedsindicatie op adresniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De gegevens komen uit openbare bronnen zoals KCAF en de Klimaateffectatlas.

Hoe zit het met wateroverlast en overstromingsrisico?

Bij hevige regen is de kans op wateroverlast verhoogd. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Ook hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Wat is de VvE-bijdrage?

De VvE-bijdrage is €245 per maand. Dit bedrag staat in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het appartementencomplex.