Vrijstaande woning te koop: Eendenparkweg 57-116, Ermelo
KopenErmeloVrijstaande woningenEendenparkweg 57-116

Eendenparkweg 57-116

Tonsel, Ermelo

€ 319.000
Buurt Tonsel, ErmeloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 574m²
600% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaande woning met ruimte en rust

Deze vrijstaande woning aan de Eendenparkweg in Ermelo ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 574 m² en een perceel van 4975 m² is het een plek waar je echt tot jezelf komt. De woning uit 1974 vraagt wellicht om een eigen invulling, maar biedt ongekende mogelijkheden. De vraagprijs van €319.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan zulke royale vrijstaande woningen in Ermelo.

Buurt Tonsel: groen en rustig

De woning ligt in de buurt Tonsel, een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt 610 inwoners en kent een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte wordt gewaardeerd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een buurt met veel eengezinswoningen en een laag criminaliteitscijfer.

Leven in de straat

In de ochtend hoor je de vogels, en voor dagelijkse boodschappen rijd je naar de Albert Heijn op 1,4 km afstand. Ook de Lidl en PLUS zijn binnen een paar minuten met de auto bereikbaar. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Protestants Christelijke Basisschool Beatrix (1,8 km) en Basisschool de Cantharel (2,0 km). De gemeente Ermelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een treinstation op 3 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kraaijenhof Vastgoed en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 319.000
Prijs per m²€ 556
Woonoppervlakte574m²
Perceeloppervlakte4975m²
Bouwjaar1974
BuurtTonsel
WijkTonsel en Veldzicht
GemeenteErmelo

Locatie

Eendenparkweg 57-116, Ermelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Tonsel

Inwoners610
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Tonsel

Woningvoorraad156
Gem. WOZ-waarde€ 573.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen23%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Albert Heijn
Branderskamp 9
1412m
Lidl
Garsteland 4
1897m
PLUS
Burg. Langmanstraat 2
2118m

Scholen

43 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Beatrix
Basisonderwijs · 215 leerlingen
1847m
Basisschool de Cantharel
Basisonderwijs · 189 leerlingen
1976m
Protestants Christelijke Basisschool Irene
Basisonderwijs · 101 leerlingen
2151m

Veelgestelde vragen

Over Eendenparkweg 57-116, Ermelo

Is €319.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €319.000 is aan de hoge kant vergeleken met de mediaanprijs van €259.000 in de buurt. Maar deze woning heeft een woonoppervlak van 574 m², terwijl het buurtgemiddelde 82 m² is. De prijs per m² is daardoor relatief laag. Het is een uniek object, dus de prijs weerspiegelt de zeldzaamheid van zo'n royale woning in deze prijsklasse.

Hoe is de buurt Tonsel om in te wonen?

Tonsel is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (94%). Er wonen 610 mensen, vooral 45-plussers. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op 2-3 km afstand, dus je hebt een auto nodig.

Wat is de staat van de woning?