Appartement te koop: Kornalijnhorst 24, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenKornalijnhorst 24

Kornalijnhorst 24

Burgen en Horsten, Den Haag

€ 420.000
Buurt Burgen en Horsten, 'S-GravenhageBekijk buurt
PLUS op 170m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Ruim appartement in groene Burgen en Horsten

Dit appartement aan de Kornalijnhorst 24 in Den Haag is een verrassend ruime woning van 116 m², gebouwd in 1968. De woonkamer is licht en de indeling biedt veel mogelijkheden. Met een energielabel C is het een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €420.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag, maar de extra oppervlakte verklaart dat.

De buurt: Burgen en Horsten

De buurt Burgen en Horsten is een groene, rustige wijk met veel bomen en ruime opzet. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. De sfeer is gemengd: van jonge werkenden tot ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de PLUS om de hoek voor je boodschappen, of naar de SPAR express twee straten verder. Voor de kinderen is Basisschool Essesteijn op loopafstand, en ook Kindcentrum Cascade is goed bereikbaar. Het treinstation is op 1,5 km, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MAKELAARSKANTOOR KIMMEL & CO B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 420.000
Prijs per m²€ 3.621
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte1170m²
Bouwjaar1968
EnergielabelC
BuurtBurgen en Horsten
WijkMariahoeve en Marlot
GemeenteDen Haag

Locatie

Kornalijnhorst 24, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgen en Horsten

Inwoners6.655
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgen en Horsten

Woningvoorraad3.842
Gem. WOZ-waarde€ 255.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

57 binnen 5 km

PLUS
Ursulaland 70-84
170m
SPAR express
Bezuidenhoutseweg 429
274m
Hoogvliet
Het Kleine Loo 270
404m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool Essesteijn
Basisonderwijs · 454 leerlingen
1461m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
1828m
Kindcentrum Cascade
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1838m

Veelgestelde vragen

Over Kornalijnhorst 24, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Kornalijnhorst 24?

De woning aan Kornalijnhorst 24 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de prijs van €420.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 38% boven het buurtgemiddelde van €303.750, maar dat komt doordat dit appartement met 116 m² veel groter is dan het gemiddelde van 78 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.930, wat deze woning op €3.620 per m² brengt, iets onder het gemiddelde. De prijs is dus marktconform voor de extra ruimte.

Hoe is de buurt Burgen en Horsten om in te wonen?

Burgen en Horsten is een rustige, groene buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. De stedelijkheidsgraad is hoog (zeer sterk stedelijk), maar de buurt oogt ruim en groen. Het is een fijne plek voor wie dicht bij de stad wil wonen zonder de drukte.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement van deze leeftijd (1968). In de buurt heeft 66,7% van de woningen een label D of lager, dus label C is bovengemiddeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Essesteijn ligt op 1,4 km, Kindcentrum Cascade op 1,8 km en Openbare Basisschool de Margriet op 2 km. Voor voortgezet onderwijs is Veurs Voorburg op 1,8 km. De afstanden zijn goed te doen met de fiets of lopend.

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het treinstation ligt op 1,5 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. De buurt is zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 3305), dus er rijden ook bussen in de buurt. Specifieke lijnen worden niet genoemd, maar de bereikbaarheid is goed.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 53 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. Deze woning is pas te koop, dus het is afwachten hoe snel hij gaat.