Appartement te koop: Lepelaar 102, Groningen
KopenGroningenAppartementenLepelaar 102

Lepelaar 102

Piccardthof, Groningen

€ 1.190.000
Buurt Piccardthof, GroningenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 137m²
137m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een stijlvol appartement in een groene oase

Dit appartement aan de Lepelaar 102 in Groningen is een oase van rust en luxe. Het is gebouwd in 2022 en heeft energielabel A+++, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met 137 vierkante meter woonoppervlak is er volop ruimte. De vraagprijs van €1.190.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Groningen.

De buurt Piccardthof

De buurt Piccardthof is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenleven. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, op twaalf minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen om de hoek, zoals OBS Ter Borch en CKC De Rietzanger, beide op vier minuten lopen. De gemeente Groningen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 juli 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.190.000
Prijs per m²€ 8.686
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte2400m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtPiccardthof
WijkZuidwest
GemeenteGroningen

Locatie

Lepelaar 102, Groningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Piccardthof

Inwoners1.195
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Albert Heijn
B S F von Suttnerstraat 1
1201m
Jumbo
Overwinningsplein 7
2315m
Albert Heijn
Van Lenneplaan 99
2454m

Scholen

52 binnen 5 km

OBS Ter Borch
Basisonderwijs · 462 leerlingen
384m
CKC De Rietzanger
Basisonderwijs · 242 leerlingen
384m
Boerhaave School
Basisonderwijs · 171 leerlingen
1259m

Veelgestelde vragen

Over Lepelaar 102, Groningen

Welk energielabel heeft Lepelaar 102?

De woning aan Lepelaar 102 in Groningen heeft energielabel A+++.

Is €1.190.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De prijs van €1.190.000 is aan de hoge kant voor een appartement in deze buurt, maar het is een nieuwbouwwoning met energielabel A+++ en 137 m² woonoppervlak. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een rustige buurt, op 4,5 km van het treinstation. De auto is handig voor verder weg, maar voor dagelijkse boodschappen kun je naar de Albert Heijn op 1,2 km lopen.

Wat voor soort buurt is Piccardthof?

Piccardthof is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen en weinig criminaliteit. Het is een gezinsvriendelijke buurt met een lage stedelijkheidsgraad. Er wonen veel gezinnen en ouderen.