Kopen›Utrecht›Appartementen›Lessinglaan 9-3

Lessinglaan 9-3

Halve Maan-Noord, Utrecht

€ 450.000
Buurt Halve Maan-Noord, UtrechtBuurt
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement op de derde verdieping in Halve Maan-Noord

Dit appartement aan de Lessinglaan 9-3 ligt in de buurt Halve Maan-Noord, een stedelijke wijk in Utrecht. Met 79 vierkante meter woonoppervlak en een vraagprijs van 450.000 euro is dit een appartement in het middensegment. De prijs per vierkante meter komt op 5.696 euro, wat voor appartementen in Utrecht aan de hoge kant is.

De woning zelf

Het appartement uit 1957 heeft vier kamers, waarvan twee slaapkamers en één badkamer. De woning ligt op de derde verdieping en heeft een balkon. Volgens de makelaar is er dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie aanwezig, en wordt de woning verwarmd met een cv-ketel. Het energielabel is C. De woning is in volle eigendom en de VvE-bijdrage bedraagt 203 euro per maand.

Een buurt met gemengde ervaringen

Met 1.865 inwoners is Halve Maan-Noord een vrij dichtbevolkte buurt, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 6,46, gebaseerd op drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een redelijk rustige buurt. Maar er is totaal geen sociaal kontakt." Een ander noemt het "gemiddeld goed", maar wijst op onrust en rommel op straat. De buurt Halve Maan-Noord kent een mix van ervaringen, van rustig tot levendig.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op 571 meter of bij Aldi en Nettorama op 604 meter. De 2e Marnixschool ligt op 176 meter, en de dichtstbijzijnde huisarts is Gezondheidscentrum Lombok op 955 meter. De apotheek Oog in Al zit op 615 meter. Buslijn 5 stopt op 87 meter bij de halte Utrecht, Racinelaan. Treinstation Utrecht Zuilen ligt op 1,3 kilometer. De gemeente Utrecht biedt daarmee een complete stedelijke omgeving.

adresgegevens

Ook zijn er geen risico-indicaties voor dit adres bekend, zoals geluid, fundering of wateroverlast.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, beide door Punt Makelaars Utrecht.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds24 augustus 2026
Datum ontdekt25 augustus 2026

Prijs

Vraagprijs€ 450.000
Prijs per m²€ 5.696
VvE-bijdrage€ 203 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 406.000

Energie

EnergielabelC
IsolatieDakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte79 m²
ObjectoppervlakteKadaster79 m²
Inhoud220 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op3e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1957

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig

Ligging

WijkWest
GemeenteUtrecht
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Lessinglaan 9-3, Utrecht

Wat is de vraagprijs van dit appartement aan de Lessinglaan?

De vraagprijs is 450.000 euro voor een appartement van 79 vierkante meter. Dat komt neer op 5.696 euro per vierkante meter. In de buurt zijn recent zes koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van 522.333 euro. De gemiddelde verkooptijd was 28 dagen.

Hoe is de woning ingedeeld?

Het appartement heeft vier kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer. De woning ligt op de derde verdieping en heeft een balkon. Het bouwjaar is 1957 en de inhoud is 220 kubieke meter. De woning is in volle eigendom.

Wat is het energielabel en welke isolatie heeft de woning?

Het energielabel is C. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel. Het label C is een gemiddeld label, de stookkosten zullen naar verwachting redelijk zijn.

Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?

De VvE-bijdrage is 203 euro per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie van de makelaar. De bijdrage dekt de gezamenlijke kosten van het appartementencomplex.

Hoe is de buurt Halve Maan-Noord?

De buurt heeft 1.865 inwoners en is stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 3.438. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 6,46 op basis van drie beoordelingen. Een bewoner noemt het "redelijk rustig", een ander spreekt over onrust en rommel op straat. Er zijn 69 misdrijven geregistreerd in de buurt.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je Albert Heijn op 571 meter en Aldi op 604 meter. De 2e Marnixschool ligt op 176 meter. De huisarts zit op 955 meter en de apotheek op 615 meter. Buslijn 5 stopt op 87 meter bij de halte Utrecht, Racinelaan. Treinstation Utrecht Zuilen ligt op 1,3 kilometer.