Appartement te koop: Leyweg 525D, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenLeyweg 525D

Leyweg 525D

Morgenstond-West, Den Haag

€ 295.000
Buurt Morgenstond-West, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rustig wonen in een ruime flat

Deze lichte 86 m² appartement aan de Leyweg in Den Haag biedt een fijne basis. Het bouwjaar 1966 geeft de woning een solide uitstraling, met voldoende ruimte voor een gezin of stel. De prijs van €295.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Den Haag, die gemiddeld duurder zijn.

Buurt Morgenstond-West

De buurt Morgenstond-West is een rustige wijk met veel groen. Een bewoner zegt: "Het is lekker rustig, veel kinderen om mee buiten te spelen en altijd lekker dicht bij het bos." Een ander vindt het jammer dat de buurt schoner mag: "Het zou een veel leukere buurt zijn als het meer verzorgd was qua schoonmaken en vuilnisbakken." Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 6,2. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddeld inkomen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (544 m) of de Hoogvliet twee straten verder (597 m). Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Hofvilla of de Pieter van der Plas School, beide op fietsafstand. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hoeksteen Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 295.000
Prijs per m²€ 3.430
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte1702m²
Bouwjaar1966
EnergielabelB
BuurtMorgenstond-West
WijkMorgenstond
GemeenteDen Haag

Locatie

Leyweg 525D, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

8.7
Jarno
12-07-2024
Leuke buurt

Het is lekker rustig veel kinderen om mee buiten te spelen en altijd lekker dicht bij het bos

3.8
Ann
14-10-2023
Jammer

Het zou een veel leuker buurt om te wonen als het meer verzorgd was qua schoonmaken en vuilnisbakken

Buurt statistieken

Gegevens uit Morgenstond-West

Inwoners7.940
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Morgenstond-West

Woningvoorraad3.486
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen57%

Supermarkten

78 binnen 5 km

Lidl
Almeloplein 73-75
544m
Hoogvliet
Leyweg 709/r
597m
Albert Heijn
De Stede 10
1175m

Scholen

10 binnen 5 km

WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
2769m
Protestants Christelijke Basisschool Pieter van der Plas School
Basisonderwijs · 430 leerlingen
3102m
WSKO St. Jozefbasisschool
Basisonderwijs · 435 leerlingen
3403m

Veelgestelde vragen

Over Leyweg 525D, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Leyweg 525D?

De woning aan Leyweg 525D in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €295.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €295.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€460.833) en ook onder de gemiddelde verkoopprijs van €368.594. Het is een scherpe prijs voor 86 m², zeker gezien de ligging in Den Haag. Wel is het goed om te weten dat de woning uit 1966 komt, dus je kunt rekening houden met onderhoud.

Hoe is de buurt Morgenstond-West om in te wonen?

Morgenstond-West is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Bewoners waarderen de rust en de nabijheid van het bos, maar er zijn ook opmerkingen over de netheid, zoals zwerfvuil. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,2 uit 2 reviews. Het is een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten als Lidl (544 m) en Hoogvliet (597 m). Ook zijn er basisscholen zoals De Hofvilla en de Pieter van der Plas School op fietsafstand. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,2 km, dus je bent aangewezen op bus of auto voor verder reizen.

Hoeveel appartementen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 9 koopwoningen te koop in Morgenstond-West, waarvan een deel appartementen. De gemiddelde vraagprijs per m² is €4.350, wat hoger is dan de prijs per m² van deze woning (ongeveer €3.430). Er is dus relatief weinig aanbod.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 41,7% van de woningen label A en 33,3% label A+.

Zijn er veel kinderen in de buurt?

Ja, in Morgenstond-West wonen relatief veel gezinnen: 1.335 huishoudens met kinderen en 1.520 inwoners onder de 15 jaar. Dat is ongeveer 19% van de bevolking. De buurt heeft ook speelplekken en is dicht bij het bos, wat het aantrekkelijk maakt voor gezinnen.

Hoeksteen Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen